Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti viszitek közösségbe a...

Ti viszitek közösségbe a babát ilyen influenzás időszakban? Szerintetek merjem vinni?

Figyelt kérdés

A kórházban lévő gyógytornára kéne vinni a gyermekemet. Úgy tudom már influenza járvány van. Ti vinnétek? Nem nagy a vész a mozgását illetően, éppen kimaradhat néhány alkalom, de ki tudja mennyi.

Ti hogyan döntenétek?


2015. jan. 25. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én viszem!

Nem hinném, hogy itthon kellene ülnünk a betegségek miatt. 16 hós a kislányom, de pici kora óta ezt teszem!

Ha el kell kapnia, elkapja. Ki kell mennem boltba stb. én is hazahozhatom. Sőt bárki ;-)

2015. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Kb. két hónap ez az influenzás időszak. Nyilván csak akkor vinném kórházba, olyan helyre, ahol betegek vannak, ha nagyon muszáj. Mi jártunk Ringatóra, de ott azért kevesebb az esély talán. Az ésszerűség határain belül kell vinni.
2015. jan. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vinném. Bármikor, bárhol elkaphat ezer meg egy betegséget, mindentől nem lehet megóvni a gyereket. Mi, a testvéri is hazavihetünk.rengeteg betegséget, de a látógatoktól is elkaphat bármit. Nem.lehet hónapokig burokban tartani. A gyógytornász valószínűleg nem beteg, meg gondolom nem a fertőző osztályon van a gyógytorna.
2015. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én viszem az enyémet bölcsibe és mindenhova máshova, ahova kell. A helyedben vinném a gyógytornára.
2015. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Mennyire pici az a baba, van-e ovis, sulis nagy tesó, és hogy hová is kell menni, azt is mérlegelném.

Ha most született a tél elején, és nincsenek nagytesók, és nem életbevágó, hogy vigyem, akkor kihagynám.


Ha fontos, és kivitelezhetetlen, hogy menjünk, akkor vinném.


Az én kislányom novemberi , és az első telet jellemzően itthon töltöttük, bevásárolni nem vittem magammal.


Bár akkor volt ez a H1N1 hisztéria, ezért sem akartam vinni, ő volt az első baba, szóval nem akartam feleslegesen rángatni magammal.


Ahol muszáj volt, odda vittem csak magammal.

2015. jan. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!