Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ógy tudom 1 évig fogkrém...

ógy tudom 1 évig fogkrém nélkül kell fogat mosni. Sárgul a babám foga. Ez természetes?

Figyelt kérdés

8 hós, napi egyszer esténként mosom gumisörtés babafogkefével neki.

tápszeres baba.meg persze hozzátáplált.


2015. jan. 27. 11:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*úgy


felülről lefelé sárgul

2015. jan. 27. 11:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél neki lenyelhető bébifogkrémet pl.: Elmex, Nenedent, Dededent, stb. Ezeket az első fogakra is használhatod fogkefével.

Amikor van türelme és hagyja, akkor dörzsölgesd át neki ezzel, hogy letisztuljon. De minden nap jó, ha odaadod neki a fogkrémeset, tuti rágcsálni fogja.

2015. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, akkor veszek valamilyet


(rágcsálni valahogy nem rágcsál csak rágókét, meg vezetéket..de szóval hogy egy hosszabb dolog egik vége kézben, mésikvége szájban, olyan nincs..remélem nem baj..)

2015. jan. 27. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor vegyél ehhez hasonló fogkefét! Ezt jól meg tudja fogni és nem is nagyon tudja annyira hátratolni, hogy megsérüljön.

Esetleg vidd magaddal, amikor te fogat mosol és "nagyon örülj", mert a fogmosás milyen jó... :) Plüssállatok fogát is megmoshatod.

2015. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nenedented vegyél és azzal mosd a fogát, azt nem baj ha lenyeli. Én addig azt hasunáltam, amíg nem tanult meg rendesen fogkrémet kiköpni.
2015. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem érdemes lenne rájönni mitől sárgul,mert nem kéne szerintem.Lányomnak a tea fogja be,de feketére,pedig gyümi teát kap néha és azt is ízesítés nélkül. 2 éves.

De szerintem is a lenyelhető krém + az a fogkefe,amit linkeltek.A gumi nem tisztít semmit,az csak szoktató neki.

2015. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nenedentet használok a lányomnak 7 hos kora óta , meg egyszer vettem chiccot azt 6 hos kortól lehet hasznàlni ( alma-banán ízű ) nagyon szep fehér a foga :) mind a 12 :D
2015. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szóval hogy a gumis nem is tisztít?...

éttérek szőrösre, már fent 4 lent 2 foga van

meg nenedentre meg chiccora :)

köszi!

2015. jan. 27. 13:17
 9/11 A kérdező kommentje:

tápszert eszik csak ami állandó, cumival nem altatom a szájában

a többi normál kaja, már amit lehet 8 hósan

2015. jan. 27. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:

1 évesen a kisfiamnak is besárgultak a fogai, mindjárt levert a víz hogy talán a teától így azonnal megszűnt a cukros tea itthon, átszoktattam a vízre. Aztán kiderült hogy csak nagyon jóóó alaposan megkellett neki mosnom. Az elejétől kezdve sörtés fogkeféje van a fiamnak és Gabi fogkrémet kap rá.

Mindig csak kutyafuttában tudtam megmosni a fogát mert nem hagyta, így lerakódhatott a lepedék neki.

2015. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!