Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban jön a...

Hány hónapos korban jön a babák foga általában? Melyik a legkorábbi időpont?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz a fiam 3 hónapos de már annyira rágja az ökleit,néha nyálazik is és megy a hasa(erre mondta anyum hogy lehet jön a foga).Ha odatartom a szájához a rágókát akkor csak úgy rágja,hogy csuda.Létezne hogy a foga jönne?Kicsit korainak tartanám!!!!Nektek mikor jött a babuci foga?
2010. febr. 8. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez teljesen változó, az enyémnek is már 2 hónaposan elkezdett ömleni a nyála, és végül pont 6 hónapos volt, amikor kibújt az első, és 20 napon belül összesen 4. Nem biztos hogy jön a foga még, csak mozgolódnak a fogcsírák, és a nyálzás sokkal hamarabb beindul minthogy jönne a fog. De az is lehet hogy lassan előbújuk. Van olyan baba akinek 4 hónaposan már van foga, van akinek csak 10 hónaposan, és olyan is van, aki foggal születik :)
2010. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Biztos a foga jön.

Nálunk is kb. ilyen tájban kezdődött 4,5 hónaposan ki jött az alsó 2 foga,most 7 hónapos és 6 foga van.

2010. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legkorábban, ha foggal születik. Átlag 6 hó, de vannak óriási eltérések. Van akinek 3-4 hósan, de ismerek olyat is, akinek 15 hónaposan jött ki az első. Lehet, hogy a foga jön, de ebben a korban, minden baba erőssen rág és nyálzik. Hamarosan kiderül.
2010. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor várunk :-)

Köszi mindenkinek a válaszát!!!

2010. febr. 8. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hó és 9 hó
2010. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6-7 hó között, a fél év az általános, de hallottam már extrém 2 hós korrol is. Lányom már egy hósan nyálzott és rágott mindent, belül már mocorognak a csírák, de a fog attól még nem biztos, hogy már holnap kibújik...
2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerre a két alsó metsző bújt ki, 4 és fél hónaposan. Most 6 hónapos, és szinte mindenütt hullámos az ínye, de még mindig csak ez a kettő van :))
2010. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is 2-3 hónaposan már nagyon folyt a nyála s mindent rágott, ami a kezébe került. 4 hónaposan kibújt az első két foga, most 16 hónapos s 16 foga van :)
2010. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 hónaposan már "ette" az ökleit. 3-án lett 4 hónapos és 3 napja nagyon ki van szegényem, főleg esténként. Néztem az alsó ínyét 3 helyen hullámos és be van dagadva, tegnap óta napi kétszer Dentinoxal kenem, hogy tudjon kicsit pihenni, de még így is nagyon éberen alszik. És a kakija neki is olyan "fura" .
2010. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyom is mar 2 honapos koratol nyalazott, es 4,5 hosan bujt ki a ket also foga. Most 6 hos es megint nagyon nyalazik, de meg nem jon az ujabb fogacsaka.
2010. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!