Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 2 hònapos...

Hogy néz ki 2 hònapos babád egy napja?

Figyelt kérdés

Ha tápszeres mennyit eszik ès milyen gyakran?

mennyit alszik napközben?

mikor fûrdik ès fekszik?

hânyszor kel éjjel?


2015. jan. 28. 10:48
 1/3 anonim válasza:
Az en babam ket honaposan napi 6* evett osszesen kb 700 ml/nap. Reggel 6, 9, 12, 3, 6, 9 igy evett. O tapit is meg tejcit is kapott. A deli etetes utan mentunk setalni altalaban ugy jogy etetesre erjunk haza. Az etetesek kozott 1-1,5 orat volt ebren, a jatszoszonyegen pufolte a plussoket, majd elaludt. Nalunk fel kilenckor furdott este, es ejjel mar nem ebredt. (Max. extrem esetben, de akkor sotetben, par korty forral-hutott vizecske utan gyonyoruen visszaaludt.)
2015. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 hónaposan a kislányom napi 4x evett 180-200 mili tápszert. Reggel 8körül kelt, evett, majd másfél óra ébrenlét után aludt 1.5 órát, utána megint evés, másfél óra ébrenlét majd aludt 4-5 órát egyhuzamban. Így délután fél5 körül kelt, evett, fél6-6kor fürdés és kb fél7kor ment aludni. Azért ilyen korán mert nem akartam lerakni még nagyalvás előtt mégegyszer aludni.

Átalussza az éjszakát már 3 hetes kora óta.

MOst 3 hónapos, most is kb így néz ki a napunk csak 240mili körül eszik és a délutáni alvása most már rövidebb, viszont ugyan így megy este aludni.

2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

A kisfiamat is leírom, ő most már 2 éves, de soha nem felejtem el hogy mennyit kínlódtam vele...

2 hónaposan 2 óránként evett éjjel-nappal, reggel 5-6 körül kelt, 8körül aludt vissza, 1-1.5 órákat aludt alvásonként, 2-3 óránként aludt, a köztes időkben sokat sírt, állandóan kézben kellett tartani vagy valahogy szórakoztatni. Délelőtt aludt 2x, délután 1x, 3-4 után már nem tudtam lerakni így legkésőbb 6kor már fürdött és fél7kor már aludt is. 10ig aludt egyhuzamban, onnantól pedig 2-3 óránként kelt enni, ja és nem aludt vissza hanem volt hogy 2 órát sétálgattam vele éjszaka.

Ég és föld a két gyerekem.

2015. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!