Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy újszülöttnek...

Miért kell egy újszülöttnek 20-30 db textilpelenkát venni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok baba kelengye listàn olvasom azt, hogy 20-30 db textilpelenka kell csak nem tudom hogy miért.


24 hkm.


2015. jan. 28. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Hát nekünk még sokszor az is kevés volt. Nagyon sokat bukott a lányom, napi 5 körül elhasználtunk.
2015. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szinte mindenre ezt használtuk. Takaró, párna, büfirongy, feje alá babakocsiba, védőnőhöz, ha mentünk, száz is kevés belőle. Napi 5-6 koszos lesz.
2015. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk "csak" 10 volt, de képes volt napi 3-at is lepisilni, lebüfizni, összenyálazni... :)

A 30 db-ot én is soknak tartom, de az első hetekben a textilpelus sok mindenre jól jöhet, és bizony hamar koszolódik.

2015. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
én 10-et vettem nekem ennyi is elég volt, az én fiam igaz nem volt bukós
2015. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert jó mindenre. Feje alá az ágyban, babakocsiban, büfiztetéskor a vállra. Én használtam szoptatáskor is, mert az egyik mellemet szopizta a fiam, a másikból dőlt a tej. A fiam pl sokszor bukott evés után az első pár hétben. Ez napi 3-4 hányásos pelenkát jelentett. Utólag azt mondom, hogy 20 elég lett volna. De ha bukósabb a baba, akkor kell a.30 is.
2015. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

A fentebb válaszolók jól leírták én csak annyit tennék hozzá,hogy a baba bőréhez kellemesebb mint egy törölköző pl.

Vagy a feje alá is sokkal jobb,mert nem szöszös stb.

2015. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg mindenre jó.

Azzal törlöm a haját fürdés után meg dörzsöltem a koszmógyanút olajjal, azzal tisztítom ki a fülét a mai napig, azzal dörzsölöm az ínyét, az volt mindig a feje alatt és minden evés után lebukta, mert hason alszik és így cserélhettem (ez naponta min. 5-6 textilpelus volt).


Én amúgy csak 20-at vettem, meg vettem 20 ikeás kistörölközőt a 100ft-osból, az is nagyon jó.

2015. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja, meg már a kiságy végeire is textilpelus van kötözve, mert beszántotta a fát a fogaival, így a pelenkát rágja, ha rájön. Meg nem viseli el az előkét és a textilpelust tartom a szája alá, ha kanalazunk + azzal törlök. A papírtörlőt kikapja a kezemből és megeszi...
2015. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

20-30 az sztem sok.

Nekünk 10 db volt, elég is volt annyi.

A feje alá tettem, meg amikor böfizettem akkor a vállamra, plusz a tanácsadásra nekünk mindig 2 db-ot kell vinni.

2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk kb.15 volt,minimum 5 soha nem is lett használva.Azóta sem értem,miért írnak a listákba ennyit.
2015. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!