Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám most 11 hetes. Korábban...

Gnézsu kérdése:

Babám most 11 hetes. Korábban hasfájós volt, ami azt jelentette, hogy álmából gyakran felsírt, de ezt kinőtte. Viszont most csak pár perceket tud aludni, mivel állandóan púpozza a kis fenekét, és nyöszörögve felkel. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba.

Megfordítom, tornáztatom, és kijön a puki. Majd kezdődik előröl az egész. Kaki is ritkábban van most már 3 napja nem volt. Kipróbáltunk már úgy érzem mindent (szélcső, colief, papaverin, infacol, espumisan, angol víz, torna, hasmasszázs, meggypárna, biogaia - bár ezt most még kapja) és semmi nem segített. Egyébként ez a tipikus hasfájás, ami 3 hós korára enyhül, elmúlik? Ami érdekesség még, hogy éjszaka viszont nincs ilyen tünet. Letesszük és csak enni kel fel, visszaalszik. Reggeltől estig viszont csak néhány percet tud egyhuzamban aludni.



2015. jan. 29. 12:22
 1/6 Bercsényi mónika ***** válasza:
Szerintem nem múlt el a hasfájása,vagyis a pukival van gond!Nekünk 4hónapos koráig voltak gondok ezzel!Mi a Bio Gaia cseppet adtuk neki probáld ki csodákat művel!Mást nem tudsz tenni!
2015. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bercsényi mónika ***** válasza:
Pont most olvasom hogy a Bio Gaiat adod neki!Rakd hasra a kezedben és ugy ringasd nekünk az segitett!Kisfiú?
2015. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A büfiztetés hogy megy? Lehet, sok levegőt nyel szopi közben. Úgy tudom,félálomban nem nyel annyi levegőt, büfiztetni sem feltétlenül kell olyankor (bár én mindig csináltam azért)
2015. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat előbb elküldtem véletlenül, szóval lehet ez az oka, amiért éjjel jobban alszik, mert eleve kómásan szopik. Az mindenesetre jó, hogy hasra fektetitek. Sajnos más tanáccsal nem tudok szolgálni, nekünk nem volt ilyen problémánk szerencsére. A legjobbakat!
2015. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre,hogy ha szelcsovel probalok neki segiteni,teljesen normalis,higabb szeklet jon,es fura,hogy ezt sem tudja kinyomni. Kislany babarol van szo.
2015. jan. 30. 01:42
 6/6 anonim ***** válasza:
elmúlt? mi volt?
2015. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!