Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 5 és fél...

Ez normális egy 5 és fél hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek ne nézzetek hülyének első babám! Van hogy csapkodja a hasát a kezével vagy összefogja a két kezét és ütemesen üti a kis száját és szopizás közben úgy markolászik mint a macska amikor dagaszt néha olyan erősen belemarkol hogy bekönnyezek a fájdalomtól! Más babája is csinál ilyet? Vagy gond lehet?

2015. jan. 30. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja :) A mi kisfiúnk (10 hós) is pont ilyeneket csinál, kivéve a dagasztást. Viszont vmelyik nap a férjem félmeztelen volt itthon, és a kicsikénk jól megtekergette a bimbóját :D
2015. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, ilyesmik a babák :)


habár ami fáj, akkor szólni kell, hogy Au ez fáj anyának!


a Suttogóban olvastam

2015. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond szerintem, csak "elvan", próbálgatja a mozgásokat. Az enyém még most is dagaszt szopi közben, pedig már elmúlt 1 éves (meg tekeri magát, emelgeti a lábát:-)).
2015. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen :) normális, fura dolgokat tudnak kitatalalni (fintorognak, rofognek, berregnek stb). felfedeznek :)
2015. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na a dagasztást nekem is :-) még van,hogy belémmarkol, vagy csíp. huh mennyit összecsipkedett már :-)
2015. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a gyerek. :)
2015. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megnyugtattatok :) Hajlamos vagyok túl aggódni a dolgokat. Egyébként jókat tudunk kacagni az ilyen dolgain csak eszembe jutott hogy természetes e :)
2015. jan. 31. 09:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz ez még cifrább is :D
2015. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!