Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor (és hánykor) kel...

Hányszor (és hánykor) kel éjjel fel a 6-8 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés
Szopiztatjátok e ilyenkor, mikor kel, mikor fekszik egyébkènt?
2015. jan. 31. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hósan hagytuk abba a szopizást, onnantól nem ébredt éjjel. Max ha a foga jött ( 7 hósan mar 4 foga volt ) akkor elhagyta a cumisüveget is. Amikor ébredt az változó volt ameddig cicizett kelt 1-2 körül, majd 6 körül . Utána pedig reggel de ez 6 hósan volt. 8 honapos koràtol végig aludta az éjszakát :) és nem is evett. Reggel 7:30 körül kelt.
2015. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amikor elhagytátok az ejjeli szopit az hogy történt? Mennyit evett akkor nap közben és mit? Lefekvés előtt mikor és mit hogy éjjel nem volt éhes? Nem sírt napokig hogy nincs éjjel semmi? :)

Azért kérdem mert az én lányom is lassan 7 hós de két orankent felkel ejjel. parat kortyol aztan alszik tovabb. ugy gondolom csak brahibol kelünk, ha esetleg nem etetném éjjel talán fel sem kelne.


De nem tudom ehhez elegendo mennyiseget eszik e nappal, nem e az ehseg kelti tenyleg.

2015. jan. 31. 06:46
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.7 hósan mar a 3 étkezése ki volt vàlltva. "Rendes " kajára . Ezért nem volt éhes. Emellett reggelire és vacsorára kapott tàpszert mert elfordult a cicitol,csak kinlodtunk 2 heti(g. 15 hós most, de max abból ébred ha valami meg ijesztő vagy faj a foga :)
2015. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként csak komfort szopizott éjjel szinte mindig ... Nem volt éhes . Igy amikor nem volt cici mert nem kérte többet nem is ébredt :)

Amugy 7 hónaposan igy evett 7 30 körül ébredt akkor tapszer, 10 körül gyümölcs joghurtal, vagy túróval . ( ez a tízórai sokszor kimaradt ) 13 körül ebéd főzelék husival, 17 körül uzsi olyasmi mint a tízórai . 8 körül vacsi főzide csak 160 gr és lefekvés hez tapszer :)

2015. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, tehát 6-8 hónaposan nem kelt már fel éjjel. Illetve ekkor már nem szoptattam, 3-szor kapott tápszert-tejpépet (7 hónapos korig fogadta csak el a tápszert, utána már tejpépet kapott), illetve 2 étkezés már kb. 7-8 hónapos korára ki volt váltva hozzátáplált ételre.
2015. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7,5 hós a lányom, szopik még, de már 3 étkezést kiváltottunk. Fél8-kor fekszik le és reggel 7-ig alszik. Szerintem csak megszokásból kel a babád, próbáldmeg, hogy ha felébred, csak megnyugtatod és kész. Ha megy megy, ha nem, akkor nem :)
2015. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Este 7 körül van vacsora (legkésőbb).

Sajnos kel éjfél körül,fél 2,fél 4,fél 6-kor nagyjából és 7 körül van reggel,reggeli fél 8kor.

Tápszert,anyatejet nem fogad el hónapok óta,ezer meg egy cumisüveget próbáltunk egyébként(tejfehérje diétán van,így csak bekeverve eszi meg azt az egy fajta tápszert,amit ehet "vízbegrízhez"-ez a reggeli,sinemil meg a vacsora,a többi már vegyesen főzelék ebédre például)


Nálunk nagyon nagy gondok vannak a büfizéssel: este 9 körülig büfiztetjük meg játszunk,talán akkora kijön a levegő és alvás,de általában sajnos marad és még egy felkeléssel gazdagabbak vagyok :-(

Amíg ette a tápszert,addig reggel-délben-este az volt,végig aludta az éjszakát vagy max egyszer kelt inni.Most meg... :-( Hulla vagyok....

2015. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az elso ebredesert nalunk is a bufi a felelos.... regebben nem volt ilyen gond, de mostanába nehezen bufizik, majd egy ora mulva felkel, vallra veszem es akkor ki jon belole még egy hatalmas bufi...
2015. jan. 31. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. 9körül rakjuk le 6-fél7kor kel. Most 8 hónapos, 6 hetes kora óta nem kel éjjel.
2015. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!