Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik cukormentes tejpép?

Létezik cukormentes tejpép?

Figyelt kérdés
A babám 6 hónapos múlt, csak anyatejes, kizárólag az eredeti tárolóedényből fogyaszt, cumisüveg szóba se jöhet. Elkezdtük a gyümölcsök kóstolgatását, adnék neki tejpépet is, de olyanról, aminek nagy része kristálycukor, szó sem lehet. Van ilyen, ha igen hol lehet kapni és mennyiért? (Vele voltam vásárolni, nem volt időm bogarászni, lekaptam a polcról egy Milumil vaníliásat, hát nyelte, mint kacsa a nokedlit, aztán amikor megnéztem az összetevő listát, a védő néninél landolt, én többet biztos nem adok ilyet.)

2015. jan. 31. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy HA-s tejpépet vegyél


vagy inkább gabonapépet és tápszerrel készítsd el

[link]

2015. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. jan. 31. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Holle márkák nagyon jók :)
2015. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Főzzél tejbegrízt cukor nélkül, ha ennyire cukorfóbiás vagy!
2015. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát vízben főzd meg a grízt és ha kicsit hűlt, keverj bele tápszerport.
2015. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A HIPP-nek is vannak cukormentes nagyon BIO tejpépjei, a Müllerbe nagy választékban kaphatók! De máshol is lehet kapni.
2015. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!