Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának hogyan...

8 hónapos babának hogyan adhatok banánt? Az egészet megeheti vagy ki kell vágni a közepét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Miert kene kivagni???

Osszetorod jol villaval es kesz.

2015. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8 honaposan az enyém már karikázva/félkarikázva ette, nyammogta magának. Nem kell kivágni semmit belőle.
2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kisebb babáknak nem lehet a magját odaadni, ezért kérdeztem. Mert már 4 hónapos kora eszi, pépként, mag nélkül.

De akkor most már adom neki az egészet.

Köszi a választ!

2015. jan. 31. 21:56
 4/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha először adod neki, akkor csak keveset, teszt jelleggel. Ha netán érzékeny lenne rá, akkor vágd ki a közepét, ha nem, akkor adhatod neki az egészet.
2015. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én soha nem vágtam ki a közepét...
2015. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Állítólag allergizálhat. De lehet ez is túl van lihegve, mint sok minden más is.
2015. jan. 31. 22:13
 7/23 anonim ***** válasza:

Rémlett,h tanultuk, h a banánnak (legalábbis amit eszünk) nincs magja. Wikipedia-ról: "Bár vadon termő változatának gyümölcsében nagy, kemény magok találhatók, a termesztett triploid változat magtalan."

Semmit nem kell kivágni, én sem vágtam ki, de soha nem is hallottam. Ez tényleg nagyon túl van lihegve :D

Az olyan aprómagvas gyümik magját nem szabad adni, mint a kivi, eper, málna.

2015. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Így néz ki a magvas banán :D

[link]

2015. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mi hat hónapos kora óta adjuk, és nem vágtam ki a magokat, semmi baja nem volt tőle, se a doki, se a védőnő nem mondta, hogy ki kellene vágni.
2015. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez a mag, nem a klasszikus értelemben vett mag, hanem annak egy "kitenyésztett" formája. De ettől még magnak nevezik. :)
2015. jan. 31. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!