Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megkaptátok a cumit vagy...

Ti megkaptátok a cumit vagy az előkét?

Figyelt kérdés
A védőnőtől kaptam az első találkozáskor egy kuponfüzetet amiben volt egy regisztrációs lap, ingyen postával amiért cserébe cumit vagy előkét küldenek! Mit tudtok erről? megkapta valaki?

2015. jan. 31. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tényleg! Nem kaptam meg én sem!
2015. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én még kupon füzetet se kaptam!
2015. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Felicitas, vagy melyikről van szó? (csak mert nálunk a kórházban is kaptunk ilye-olyan termékmintát, ha regisztrálsz, egy rakás biztostó, meg őssejtkutató hívogatott mindig kisbaba mellett)


én már azt sem tudom melyik mit ígért, de postán nem jött semmi. amikor rákérdeztem pl a Felicitasról, nekik ez a promóciójuk speciel meg van szűnve..

2015. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen a Felicitas csomagban volt egy kuponfüzet és abban egy matruelleklubbos regisztrációs lap, írtam emailt hátha reagálnak rá....
2015. jan. 31. 23:36
 5/12 anonim ***** válasza:

A reakcióm ugyanaz volt mint az első válaszolóé.

Én sem kaptam semmit, és el is felejtettem már.

Ez azért gáz, hogy így átvernek minket, de a címünket, az adatainkat és a Gyerekünk adatait felhasználják.

Mi volt ez pontosan? Mert én felveszem velük a kapcsolatot.

2015. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen ők azok, akkor.

én felhívtam telefonon(mert amúgy a kiadványaikkategorizálva voltak úgy emlékszem egyszer terhesidőkre, később újszülöttel, meg talán harmadik része is van, és szerettem vona megkapni a köv. kiadványukat is. és mondták ilyen már rég nincs..

2015. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*szerintem a hiba a védőnőkben van, minek osztogatnak lejárt kiadbványokat (habár az olvasmány rettentően hasznos benne, nekem legalábbis)

hál ég kaptam egy régebben szült ismerősömtől más részeket

2015. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsánat de mért olyan nagy szükség az a cumi vagy előke hogy képesek vagytok adatokat kiadni?? Nem értem ennyire rá vagytok szorulva? Le lehet pontozni de nekem annyit nem ér hogy írogassak nekik meg utána itt kopoktassanak az ajtót. Arról nem is beszélve hogy félévig tuti hívogatnának... Na nem ebből tuti nem kérnék.A.
2015. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem senkinek nem ezen múlik az élete, egyszerűen miért ne élnénk a lehetőséggel ha van ilyen...egyébként olvastam már itt pár éves bejegyzéseket erről a témáról és sokan megkapták! És ami jár az jár én úgy vagyok vele! :)
2015. febr. 1. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor állj sorba az ingyen cumidért!!!Kösz a lepontozást. Véleményem írtam le ahogy továbbra is megvan de inkább megtartom magamnak.szép napot.
2015. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!