Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Daedalonetta kúpot hány éves...

Daedalonetta kúpot hány éves kortól lehet adni?

Figyelt kérdés
Annyi olvasható a papíron,hogy gyermekeknek. Még a nagyfiamnak írta fel a doktornő (4éves),de nem tudom,hogy az egy évesemnek is adhatom-e.
2015. febr. 1. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, vagyis úgy emlékszem, hogy 1 éves kortól adható, viszont akkor nem adhatsz egy egészet, csak egy felet. De ha felhívod az ügyeletet, vagy az ügyeletes patikát, ha netán most van rá szükség, akkor ott meg tudják mondani.
2015. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod felhívni a gyerekorvosotokat? Vagy a helyi ügyeletet....

Ennyire sokszor hányt a baba, hogy kell neki a kúp?

Elővakartam a kúp tájékoztatóját, abban az van, hogy újszülötteknek tilos használni.

Próbálj egy dokival beszélni.

2015. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jártunk dokinál,már meg is kapta a Kicsim a fél kúpot. Az az igazság,hogy náthás és köhög.Ezeknek pedig az a hozadéka,hogy sokszor kijön a kaja és egy fél kúp annó a Nagyfiamnál is megállította ezt, (mindkét fiam elég bukos/volt) ezért szerettem volna neki adni..
2015. febr. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!