Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és mennyit kell venni...

Miket és mennyit kell venni egy "alap felszereléshez"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl hány body-t, hány cumit, hány textil pelust, milyen ruhákat, milyen előre kiváltható gyógyszereket...

Minden érdekel, ami csak eszetekbe jut. Össze szeretném írni, hogy miből mennyit kell még vegyünk.

Eddig már vettünk (mind különböző méretekben, újszülöttől 1 évesig) :

-meleg pulcsi 6 db

-rövid és hosszú ujjú felső: 14 db

-body: 17 db

-2 db textil pelenka

-1 db cumi

-10-15 db előke

-pár sapka (vékony)

-6 pár zokni

-és mivel mosható pelusozni szeretnénk: 11 db mosható pelus. Ebből tudom hogy még kell több is.

Van még néhány plüss játék és sok könyv.


Igazából nagyon el vagyunk veszve a párommal, csak bementünk a boltba, és megvettük ami tetszett.

Ja és egyenlőre csak próbálkozunk, a baba nem sikerült még, de a párom szerint jobb, ha előre megvesszük azt, amit tudunk, és úgy is kelleni fog, mert akkor nem kell majd egyszerre nagy kiadásokba verni magunkat.


Mit gondoltok? Mit kéne vennünk, ami biztosan kelleni fog?


2015. febr. 1. 21:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nagy hülyeség így vásárolni főleg 1 éves korig. Mindent h vesztek meg unisex színekbe, fazonokba?


Amúgy nagyon sok lista van fent azokat nézd át. Ott minden le van írva. Nagyon fölösleges dolgot nem tudsz venni mert úgyis kelleni fog 1x ha nem az elején lehet később.

2015. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy sok könyvre nem lesz szüksége.... gyorsan kinő minden ruhát. Orrszívót is kéne venni. A gyógyszertári cuccokat felírják majd. Mindek vásároltok ha gyerek sincs ??? és ha ellenkező nemű lesz vagy mindenből semlegeset vesztek?? Nem értem komolyan nem.. kád is kell, Törököző, fülpiszkáló géz lap a köldökhöz. Kiságy; pelenkázó,lepedő. Stb
2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
*Azt ( gondolom)...hülyeséget csináltok
2015. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szerintetek hülyeség ez, de szerintünk nem. Ez segít abban, hogy nem keseredjünk el minden egyes negatív tesz után, és szerintem jobb, ha nem mindent egyszerre kell megvenni.

A Hádában vettük a ruhák nagy részért, jó minőségűek, van ami teljesen új, még az eredeti címke is rajta van, és mégis a bodyk 200-400 forintok voltak, a pulcsik is 800-1000 körül. Nem márkás ruhaboltokban dobunk ki 5000-et egy darab ruhára.

2015. febr. 1. 21:26
 5/43 A kérdező kommentje:
Ja és addig fogunk próbálkozni, amíg egy fiunk és egy lányunk nem lesz (vagy örökbe fogadunk majd), szóval nem baj, ha előre csak a lány vagy a fiú ruhákat fogjuk tudni használni.
2015. febr. 1. 21:28
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Minek előre vásárolni? Teljesen hülyeség, és még a párod is partner benne:S
2015. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Lehetne, hogy csak a kérdésre válaszoltok? Nem érdekel, hogy szerintetek hülyeség, és nem is az volt a kérdés.
2015. febr. 1. 22:03
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
Te beteg vagy!! Kinem ... hogy hádás ruhákat vesztek...
2015. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Mi a bajod a Hádával? Normális ruhák vannak ott, nem értem minek kell leszólni.
2015. febr. 1. 22:14
 10/43 anonim ***** válasza:
70%
Ez akkor sem normális dolog...ennyire ráértek? Hány éves vagy? 15?
2015. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!