Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen indul meg a tej...

Nehezen indul meg a tej szoptatáskor, miért?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam és nem hajlandó kínlódni vele, összeszorítja az ínyét a bimbómon. Eddig nem volt gond, de most érzem én is hogy kevesebb is van meg nehezen jön, így most nem igazán akar szopizni én lefejek 100 ml-t a kettőből igaz nem a leggyorsabban és eléggé kell dolgozni rajta. :-( Visszaáll még a rend? Most üvegből kapja...
2015. febr. 2. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
igyál szopi előtt,kényelmesen helyzkedj el, és lazíts :-) a védőnők és a szopi tanácsadók is azt mondják bizony ez is számít a tejleadás szempontjából. csak ne görcsölj rá,a stressz nehezíti. nekem is van,hogy egyszer csöpög,aztán folyik, egyszer 5perc fejni,egyszer 20. Észrevettem ha kényelmesen lefekszem féloldalra,jobban folyik mikor fejek. Vagy ha fáj a hasa a babának és húzos napon vagyunk túl,bizony nem indul el olyan gyorsan,ő meg vinnyog, na persze így plána nem. Ilyenkor sóhajtok,mély levegő,kikapcs és lazít. És már eszik is:-) De érzésre jól szívja? Mert ellustulhat,ha üvegből eteted,az is lehet a gond,mert ugye azt nem kell annyira szívni.
2015. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!