Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Giordani...

Mi a véleményetek a Giordani ZEROUNO 0-18 kg autós gyerekülésről?

Figyelt kérdés
Ismeri vagy használja valaki?Érdemes 7 hós (9kg)kisfiamnak megvenni?Személyesen sajnos nem tudom megnézni...
2010. febr. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem egy hét hós babának nem elég az a szűkítő. A mythos-t nézted? Igaz, drágább, de nagyon jó a szűkítője, mi ezt használjuk.

[link]

2010. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,reméltem,hogy lesz valakinek személyes tapasztalata.Néztem a másikat is,de azt hittem az már kicsi neki,de akkor mégis az lesz a job neki.Mennyire dönthető az ülése neki,szerinted elég egy ülni nem tudó babának?Néztünk még 6 fokozatban dönthetőt is,de max.-on is szinte ült benne szegény.Nagyon tetszik ez a 2 fajta,de sajnos itt a környéken sincs ilyen,nem tudjuk kipróbálni....így azokra hagyatkozok akik ezt használják és leírják tapasztalataikat...
2010. febr. 10. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól dönthető és hidd el, nem az számít, hogy hány fokozatban dönthető, hanem az, hogy tudod-e annyira megdönteni, amennyire Neked kell. A lányom most 19 hós, 12,5 kg, 85 cm és nagyon kényelmes neki, természetesen a szűkítőt már kivettük és menetiránynak megfelelően utazik, de szűkítőjét sokáig használtuk, nagyon jó. Teljesen megtartja a buksit a kanyarokban, amikor bealszik. :)
2010. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy írtál....na pont ezért írtam a 6 fokozatban dönthetőt,mert úgy meglepődtünk,hogy azt se tudtuk hol a 6 fokozat,mert szinte maxon is totál ült.Megbeszélem párommal ezt a fajtát,egy 1000-sel láttam csak drágábbnak...
2010. febr. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!