Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babám nem tudja...

Gnézsu kérdése:

2,5 hós babám nem tudja kinyomni a pukit és kakija is nagyon ritkán van, miért van, hogy a szélcső sem segít?

Figyelt kérdés
Ha sikerül a szélcsővel kakilnia, akkor sem lesz utána jobb, mert a puki utána hamar lesz újra, amitől nem tud aludni, tekergőzik, és hiába jön ki a kaki, minden folytatódik, ahogy előtte volt.

2015. febr. 3. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
életkori sajatossag, 3-4 honaposan kinovi joesetben. ne szelcsovezd mer hozza szokik. bofiztesd min. 20 percet evesek utan. mellozd az etrendedbol a tejet es a puffaszto dolgokat, nyers zokdseget gyumolcsot, rostos italokat. tornaztasd, maszirozd. valamilyen gyogynovenyt vagy szoptatos vitamint fogyasztasz?
2015. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hason alszik? Azt próbáltad már?
2015. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezekre a problémákra nálunk az Espumisan csepp vált be, attól mindig volt normális bélműködése. Már 5 hónapos, de ha olyat eszik, hogy tudom gubanc lehet vele, adom neki, és kutya baja. :)
2015. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok puffasztós dolgokat, ill. csak hason alszik, máshogy nincs el. Igazából az a gond, hogy így csak 5-5 percekre alszik napközben egyhuzamban, mert felkel a pukikra, tekergőzik, de nem sikerül neki kinyomni, csak ha megfordítom, tornáztatom, masszírozom...és kezdhetem visszaaltatni újabb 5 percre. Próbáltam az espumisant is, de nem láttam sajnos hatását...
2015. febr. 3. 08:25
 5/13 anonim ***** válasza:
sok minden van amit ki lehet próbálni nálunk ez volt a sorrend: espumisan,infacol,szélcső, melwegítőpárna,mecsek tea, gripe water, lactase comfort,colief,colief + espumisan. Egyik se használt csak a szélcső,de 2hét után nem tudott anélkül kakilni. A mecsek teától meg a gripe watertől rosszabb is lett. Próbáld végig hátha neked segít valamit. Ha nem marad a masszírozás,torna,hordozás,elektromos hinta.
2015. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt,hiszem egy kisebb fajta gyogyszertarat tudnek mar nyitni.:) kiprobaltuk az infacolt,espumisant,teakat,angol vizet,meggyparnat,stb. Fura,mert a hordozoban tud egyedul hosszabban aludni,gondolom ossze van kicsit nyomva abban a hasa es nem mukodik ugy az emesztese,mint siman hasonfekve.Csak abban meg nem akarom altatni.
2015. febr. 3. 09:01
 7/13 anonim ***** válasza:
és milyen hordozó, van esélyed levenni,hogy ne kelljen fel?
2015. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Marmint a kocsiuleses hordozo...abban tudok csak setalni vele,mert a mozesban miota faj a hasa,üvolt...
2015. febr. 3. 09:09
 9/13 anonim ***** válasza:
ja meg a biogait adjuk egy hete,kimaradt a sorból.persze az se használt. értem, és elektromos bébihinta? volt,hogy már fésülködni meg öltözni is csak úgy tudtam
2015. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál 7-8!!! nap is normális, hogy nincs széklete. A hasfájás, tekergés is normális ilyen pici korban. Óramutató járásával ellenkezőleg simogasd a hasát! Ezek a szerek nem igazán, vagy csak ideig-óráig segítenek. Én nem adnék ennyifélét, el fog múlni!
2015. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!