Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek a babát ilyen...

Kivinnétek a babát ilyen fagyban most? Csak mert vennem kellene tápszert, valszeg az újra allergiás és más nincs itthon.

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 17:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

nincs kocsim

babkocsival lenne az út össz olyan 1 óra

2015. febr. 3. 17:59
 2/15 A kérdező kommentje:
*a
2015. febr. 3. 17:59
 3/15 A kérdező kommentje:
vagy kockáztassak, hátha nem allergia, csak véletlen pöttyös a hasa, háta?
2015. febr. 3. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős . De en voltam ma a lányommal sétálni igaz o másfél éves. Jol fel öltöztetve, be takarva viheted egy óra nem sok.
2015. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azért nincs olyan baromi hideg szerintem..nálunk spec 1 fok van.
2015. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, rendesen takard be és kész.
2015. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

9 hós


de akkor bebugyolálom alaposan, ha hajlandó felébredni, ezért ment el a idő, már 17-kor enni kellett volna és még szundizik

2015. febr. 3. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én 5 hónaposommal ma kb 1-1,5 órát voltam kint, menni kellett több helyre. Attól hogy hideg volt, sütött a nap, szépen be is aludt a kocsiban. Szerintem nyugodtan menjetek.

(nem értettem, csak olyan tápszer van otthon, amire allergiás a gyerkőc? :))

2015. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az új tapszer re allergiás a baba :) es csak olyan van nekik otthon. Első válaszoló voltam.

9 hósan nyugodtan viheted. :)

2015. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

se fagy nincs se nem pici babád :D nem szoktatok sétálni? jó idő van kint, plusz van. jó, persze hideg, de -10fok alatt ki lehet menni, sőt kell is a levegő nekik.

egyébként ez az újra allergiás dolog is necces. 9 hónaposan még ki se nőhette. tehát ha az volt, most is az. enyém 2,5 éves korára nőtte ki, 4 hónapos korától csak tejterheléskor kapott tejet... szóval 2 év kellett.

2015. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!