Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakó Anyukák mit...

Panelban lakó Anyukák mit csinálnátok, ha már napok óta fúrnának és kalapálnának a fejetek felett?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok egy kötekedős típus, tűrök a végtelenségig, valamint normál időben csinálják, tehát 9-10 után és olyan 5-6-ig. De ugye a babám naponta többször aludna ebben az időben. Mindig felsír 30-40 perc múlva. Nyűgös, fáradt. Egyrészt a leírtak alapján ugyan hogy mehetnék oda vagy kérhetném meg őket, hogy ugyan most 1-2 óráig ne hangoskodjanak már? De már ez is kiborít, hogy itt mindig van valakinek valami fúrni, faragni, kalapálni valója. Múlt héten 2-vel felettünk, hétvégén közvetlenül felettünk, a héten megint 2-vel felettünk és a földszinten is. Én már rosszul vagyok ettől...:(
2015. febr. 4. 12:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát a panel sajnos ilyen, engem is zavarna a helyedben, de itt max annyit tehetsz, hogy elmész sétálni alvásidőben vele, esetleg nagyszülőkhöz.
2015. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz, ez a panel átka. Persze az éppen aktuális barkácsolót megkérheted, hogy ne éppen akkor kopogjon, de az ember akkor farag, fúr, kalapál, ha ideje engedi vagy éppen a szaki ráér.
2015. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a panel, én így nőttem fel, a szüleim megoldották valahogy, muszáj volt, mert a zajongók egy részével nem lehet kommunikálni (ők mondjuk nem fúrnak, inkább éjjel hangoskodtak sokáig).
2015. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk van egy írott vagy íratlan megállapodás, hogy hétvégén és munkán kívüli pihenőidőben senki ne zajongjon, szóval ha valakinek meg kell csinálnia valamit, az napközben, munkaidőre esik. Mégis ti mikor csinálnátok? Így is szabit kell kivenni sokaknak, hogy meglegyen egy felújítás.
2015. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 sandrachnologic ***** válasza:
70%
Sajna semmit. Ha jo fej a szomszéd akkor megkéri a munkásokat, hogy mondjuk az ebedidejuket 12-13.30ig idozitsek. Nalunk olyan szinten nem voltak jo fejek, hogy sokszor este 7kor kezdtek el csempét leverni, hajnali fel2kor indult a házibuli, de ugy hogy nalunk kocogtak a poharak a szekrényben... Mi vegul egy ev utan kettesbe koltoztunk, nem birtuk tovabb. Beszelni termeszetesen nem lehetett veluk, mert a csengojuket kikötötték, hogy őket senki se zavarja, emberi idoben elkapni pedig nem lehetett őket...
2015. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen, ezzel nem tudsz mit csinálni, max bízni benne, hogy mihamarabb végeznek a felújítással.

Menjetek el sétálni. Esetleg próbáld ki, hogy a babádnak kapcsolsz halk, könnyű zenét, hátha akkor nem ébred fel.

2015. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, hogy mi is ilyenkor csinálnánk, tehát elismerem, hogy nem lehet egy szavam sem, de a falra mászok az idegtől, mert nekem kell a nyűgös, fáradt gyerekkel szenvedni...
2015. febr. 4. 12:46
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Te vállaltál gyereket, ezt is meg kell tudni oldani. Leviszed sétálni, elmész egy játszóházba, baba-mama klubba, plázába, bárhova. Na, és mit csinálsz majd, ha nagyszájú kamasz lesz, aki bömbölteti a zenét, és a szomszédok átkopognak majd, hogy neveld meg a gyerekedet?
2015. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél házat.
2015. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy milyen emberek, anyák vagytok ti, de nekem ez olyan furcsa. Feltettem egy normál kérdést, normál hozzászólásokat vártam volna, egy normál társalgást. Erre kötekedsz, felhozod a kamaszkort, te vállaltál gyereket, old meg, pláza??? Hallod te magadat? Ezt fogod tanítani a gyerekeidnek is, köss bele mindenkibe, ne segíts senkinek, 0 kommunikáció. Mind1! Mit is vártam. Nyilván megoldom, de a válaszaid nélkül is kivagyok, nem kellenek nekem még ezek is. Vegyél házat...A másik jobbik. Gondolom a legtöbben vennének, ha megtehetnék...A végcél az, mert mindketten kertes házban nőttünk fel a férjemmel, de egy pár évig még marad ez és a hangzavar...
2015. febr. 4. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!