Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt a babakellékes csomagot,...

Azt a babakellékes csomagot, amit a szülés követően ír fel a gyermekorvos (fürdető és egyebek) érdemes kiváltani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, újszülötteknek még ezeket kell használni.
2015. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt csak viccből írják fel
2015. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez igazán vicces, köszi!

Hallottam már olyat, aki a felírt fürdetővel pl. nem volt elégedett. És nem tudom, mi van még a csomagban...

2015. febr. 4. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy promóciós csomag, hanem szükséges dolgok vannak benne, amiket ha kiváltasz "sima" drogériás cuccokkal, sokkal nagyobb lesz az esélye, hogy allergiát vált ki a kicsinél. De a te dolgod.
2015. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ez nem promó csomag, hanem újszülötteknek való tisztasági szerek vannak benne. Ne használj még ilyen picinek bolti dolgokat, mert nagy eséllyel allergiát okozol.
2015. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Én is utáltam a fürdetőt.... próbálj meg krémmel fürödni. :/ De az elején ezek a legjobbak a kicsinek. 3 hónaposan már próbáltunk mást, váltottunk is. Mindenki döntse el maga.
2015. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A fürdető valóban nehezen oldódik fel a vízben, de ettől még ezt kell használni jó pár hónapig mert ez a legjobb a baba bőrének. A drogériás fürdetők, a nagy márkákat is beleszámítva nem igazán tesznek jót a baba bőrének.
2015. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két gyerekemnek kiváltottam. Kivéve mind a kettőnél a popsikrémet. Az elsőnél Sudocrem-et használtunk csak, a másodiknál meg GABI-t.

A fürdetőt a nagynál 3 évesen cseréltük le DM saját márkásra. A kicsi még azt használja (1 éves).


K-vitamint alapból adni kell az anyatejes babáknak, így azt kötelező kiváltani.

D-vitamint szintén adni kell legalább 2 éves korig mindennap. Utána csak ősszel és télen, napi 1 csepp.

Alkoholra is szükség van, főleg, amíg a köldökcsonk le nem esik, mert azzal kell leápolni.

Az olaj elhanyagolható. Én mondjuk mai napig mind a két gyerekemet olajozom (hajlatokat), bár fürdés után!

Igaz, a nagyot már olajos testápolóval kenem. A kicsinél még használom a napraforgóolajat.

2015. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A fürdetőt én úgy használom, hogy a kezemre kenek rá egy adagot és úgy kenem/fürdetem le a gyermekem vele.
2015. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha neked is egybe írt fel mindent, igen,mert nekem abban volt a lázcsillapító, k-vitamin meg a d-vitamin is. a popsikrém meg jó, hiszen gyógyszertári (azonkívül még weledát használunk) a fürdetőt meg el lehet használni, majd váltasz ha annyira nem jön be, én chiccot használok, azért azt jobban szeretem, de az se vészes. napraforgóolaj van még a csomagban, ugyanolyan jó mint bármelyik babaolaj csak olcsóbb (gabit használok mióta elfogyott ,de én nem látok egy nagy különbséget) meg alkohol a köldökápoláshoz, géz ha kellene vmire.
2015. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!