Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Hogy végzitek...

Kedves Anyukák! Hogy végzitek el a reggeli teendőiteket 1 évesetek mellett?

Figyelt kérdés
Takarítás, összepakolás, reggeli,... napi rutin dolgokra gondolok. Én elég nehezen, nem akar a picim elmaradni nélkülem.
2015. febr. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én babám amióta tápszeres(4.hó), van türelme kivárni, míg kikászálódok az ágyból, kávézok, felteszem tápszerhez a vizet..ilyenkor nem takarítok, azt vagy napközben míg alszik, vagy miután lefeküdt éjszakai alváshoz.


általában hamarabb ébred mint én, "szól" míg fel nem kelek, kiveszem, még odateszem magam mellé, ő játszik (pénztárcám, arckrémek, 100-as zsebi, mobil, stb)én még nyújtozkodok, ébredezgetek, félálomban vagyok, vagy puszilgatom és "lebzselek" még. magamhoz térve visszateszem a kiságyba és hajrá.

2015. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkelt,kihoztam,letettem és játszott amivel akart.Mászott utánam még a wc-re is,konyhába és ennyi,ettől függetlenül mindent meg tudtam csinálni tőle.Én pl kifejezetten ébrenléte alatt csináltam,ha ő aludt,én is pihentem (gépeztem,beszélgettem barátnőmmel,ezzel azzal).
2015. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináltam, mint a második. Már jóval nagyobb, 2,5 éves, ha itthon van (csanás már) ugyanúgy mindent megcsinálok mellette illetve vele.
2015. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk elég nehezek a reggelek. Estére rendeződik csak a dolog :-), felkelkünk, a kislányom már hozza is a mesekönyvet, hogy olvassunk én meg még ki se látok a fejemből :-), kicsit mesélünk, vagy párom mesél, gyorsan lefőzöm a kávét, megmelegítem a teát, hogy párom indulás előtt még megigya, aztán pelusozunk, gyorsan megcsinálom a reggelijét (közbe ott sertepertél körülöttem), megreggelizik, és ha jó kedve van eljátszik magában, míg én reggelizek, de ez ritka, ilyenkor jön gyarló módon a mese, amit elnéz, míg eszek, aztán játszunk, közbe a lakás romokban természetesen...Megágyazni azért szinte mindig sikerül, közbe "beszélgetünk", ha nagyon nyűgös, akkor délelőtt játszóra megyünk, ha nem, akkor főzök neki. Dél körül alszik,közbe én befizetem a számlákat, ha van valami munkám megcsinálom, de házimunkát nem tudok ilyenkor, mert felébredne. Ebéd után vagy kimegyünk, vagy bent játszunk, éneklek neki, bújócskázunk, labdázunk. Mikor hazajön a párom összepakolom a konyhai romhalmazt, felporszívózok, ha kell felmosok. Egyedül a mosást, ruhapakolást csináljuk a lányommal együtt, azt szereti. Egyébként sokmindent részletekben csinálok, ha épp elvan magában gyorsan csinálok valamit.
2015. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel mikor apa elmegy és még alszik akkor főzök és rendet rakok mosok, mikor délután alszik akkor takarítok.

este miután elaludt már csak max még egyszer mosogatok.

2015. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!