Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen a babátok...

Anyukák, milyen a babátok bioritmusa a magzati állapothoz képest?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akinek a babája a méhben egész éjjel rugdalt, a szülés után is éjjeli bagoly maradt? Amelyik magzat meg az éjszakát szépen végigaludta (mint most az enyém 30 hetesen), az csecsemőként is jól aludt éjszaka? Kíváncsi vagyok, mire számíthatok. :-)
2010. febr. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam éjszaka csendben volt, na de nappal, egész nap mocorgott. 1 éves és egy örökmozgó.
2010. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én terhesen mindig 11kor mentem aludni,és kétszer keltem pisilni.Ez ugyanígy volt a babámnál is.11kor aludt,és kétszer kelt.

Azóta már sikerült este 7re tennem az elalvást de a kétszeri ébredés megvan.Reggel 7ig alszik.Így nem is csoda,hogy felkel.Nekem mondjuk aludt a hasamban,ha én is aludtam.Mindig hagyott aludni,de ha én keltem,kelt ő is.

6 hós

2010. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a pocakomban nagyon lusta volt, alig mozgott. Ezért is kellett hamarabb elkezdenünk az Nst-ket. Volt, h a dokimhoz is kellett mennem, mert nagyon durván nem mozgott....ott kipihente magát....

Most meg.... 5 hónapos, hasról hátra, hátról hasra csak úgy pörög,forog, 1 hete négykézlábra áll és ma már stabilan tartja magát, már az előre szökkenés is megy innen, a nappaliban a maga módján hason, forogva mindenhova "elmegy", még aludni is úgy alszik el, hogy mozog közben. Szóval egész nap meg sem áll...nem tudom mi lesz, ha elindul... Estére persze kidől... Úgyh nekünk szöges ellentéte

2010. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az emyém együtt alszik velem: amikor lefekszünk, maximum 10 perc után ő is elszunnyad. Éjjel sose kelt fel rugdalózással, reggelente pedig mindig énutánam ébred, amikor én már kidörgöltem a szememből az álmot. Remélem, ezt a jó szokását később is megtartja. :-)

2010. febr. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!