Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betöltött 36. hétre született...

Betöltött 36. hétre született baba (pontosan 36. hét 1 napra) korababának számít? (majdnem 3 kiló és 50 centi, egészséges)

Figyelt kérdés
vele járni kell majd vajon korababa gondozásra, stb. tehát ő több orvosi ellátást fog kapni bármilyen területen mint az időre született? kell, kötelező majd plusz vizsgálatokra vinni?
2015. febr. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2015. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
11en lesz h 36+1 napra szuletett meg a lanyom. Az eg vilagon semmi baja nem volt. 2700g volt es 50 cm. Sehova nem kelkett jarnom vele. Egeszseges jol fejlodo eletvidam kiscsaj. Egy evesen 9700g es 78cm volt most 13kg es 88cm. Testi fejlodese es mozgasa kifogastalan, beszelni gyonyoruen beszel es 3 honapja szobatiszta. Szoval nem erte semmi karosodas, mindent idoben csinalt sot vokt amit hamarabb is mint a nagy konyvben irva van. Nem kell aggodni h ha ilyenkor szuletnek. Szerveik ki vannak fejlodve max nem lesznek olyan husosak. Ugye ilyenkor sulyra gyarapodnak jobban mar a vege fele. :-)
2015. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesóm babája 37. Héten született de semmi probléma nem volt, nem kellett járni sehova vele ( 17 honapos most ) nagy erős "baba" 2860 grammal született 48 cm vél. Most 11 kg 80 cm. Okos kisfiú :)

Egyetlen dolgot nem tudott szopizni , de tàpszert kapott helyette.

2015. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok , elirtam 36. Héten :)
2015. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hivatalosan 37. héttől nem korababa a baba.



hirtelen ezt találtam linkelni

[link]

2015. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!