Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet baja a...

Szerintetek lehet baja a babának, ha sokat nyomkodom a telefont a közelében?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem, de mikor még szopizott volt, hogy közben is telefonáltam vagy neteztem.Tudom, hogy rossz tulajdonság ne szóljatok le emiatt.

2015. febr. 5. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne???
2015. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rossz tulajdonság?

Míg szoptattam a lányom én is sokszor neteztem közben, vagy játszottam a mobilomon.

Nincs ebben semmi kivetnivaló, baromi unalmas dolog ülni és várni míg jóllakik.

Nehogy elhidd azt amit a magazinok hirdetnek, nem úgy van az, hogy minden anyuka elalélva bámulja a gyermekét míg az szopik.

A valóság nem ez.

2015. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most is szoptatom a lányom! Ilyenkor legalább ki tudok kapcsolódni. Telefonálni nem szoktam etetés közben, mert akkor nem eszik, hanem nevetgél! :-) 5 hónapos
2015. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon okos emberek megállapították,hogy káros sugárzást bocsát ki,amely hosszú távon akár tumort is okozhat. Ez elég régi kutatás már, de az újabbak is alátámasztják :(
2015. febr. 5. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtad hogy,a mai világban minden rákkeltő!

Sok hülye ezért kapja a fizetését hogy,ilyen kitalációkkal tömködjék az emberek fejét!Nem lesz semmi baja,nyugodj meg!..és ne vegyél be minden maszlagot!

2015. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

én is olvastam olyat is, hogy a feje ne essen konnektor közelébe(min 30 cm)


én is gondolok ilyenekre

2015. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férjem villamosmérnök. Azt mondta, hogy egy egész órát beszélgettek az egyik előadáson a "rákkeltő 2P+F dugaszoló aljzatról = konnektorról". Semmi bizonyíték nincs a káros hatására. Amúgy a falban mindenhol megy a vezeték (azt sem tudod, hogy hol), miért lenne ártalmatlanabb, mint a dugalj? Mert a dugalj lyukas és kijön rajta a csúnya rákkeltő áram? Vagy sugárzás? Ne higgyünk már el mindent, Csajok! :-)
2015. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, kicsit megnyugodtam.Meg jó tudni, hogy nem csak én babrálom a telom közben vagy egyéb elfoglaltság... :) Ment a zöld kezecske mindenkinek ;)
2015. febr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!