Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, nem tudom eldönteni fogzás vagy betegség?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál!!!!!!

Hőemelkedése van 2 napja. Eszik, iszik, de nagyon nyűgös.

Elküldtek fül-orr gégére mondván bevan gyulladva a füle.

Ezt onnan gondolta a Doki hogy cibálja a fülét. Semmi baja a fülének.

Apa haza hozta a megfázást Én is kicsit elkaptam. Cicizik még, de már tápszert is kap! Sőt a tízórai kivan váltva. Este fel kel rengetegszer sírva.

Nem tudom a betegség miatt vagy a foga miatt!

Segítene valaki!

Köszönöm szépen!


2015. febr. 6. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

ha megfázva lenne, lenne több tünet is, elsősorban orrfolyás, másodsorban ritka köhögések, ami a betegség előrehaladtával sűrűsödne


az éjszakai ébredés inkább fogzása utal, lefekvés előtt miért nem kened neki géllel?

2015. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nurofen szirupot mondtak.

Ma megyünk vissza Dokihoz, megkérdem milyen kenőcs van.

2015. febr. 6. 10:01
 3/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos lesz 15-én
2015. febr. 6. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogacska. Lefekvés elott betolhatod neki a nurofent. Ha régóta kínozza es nem tud aludni en simán adnék neki egy kúpot alvás elott, hogy pihenjen végre szegény.
2015. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki nurofent. Majd gélt veszek. Nem akarom tömni lázcsillapítóval mindig. Amúgy se lehet ha nincs láz, meg 5 napnál tovább. Este már nem kapott Hál Isten lement neki cicit kapott.
2015. febr. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!