Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen járássegítőt...

Kinek milyen járássegítőt vált be? Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Azt mondtàk olyat keresek amibe nem rúg bele...szerintem mèg szempont lenne az is hogy kicsi a baba. (65CM 7KG)
2015. febr. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Amíg nem tud menni, elgurul neki, ha meg már tud menni, akkor tolja, de egyik sem a járásba segíti.
2015. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gyógytornàszunk ès a fejlődèsneurológiàn is ajànlottàk h8gy vegyek neki. Kicsit speciàlis a helyzetünk...kicsi a gyerek ès jóval előbb tart mozgàsfejlődèsben erősítèsre kell.
2015. febr. 6. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapban én sem ajánlanék semmilyet. Nekünk volt/van 2 is. Amikor kellett volna neki (mármint járássegítés céljára) nem érdekelte, most hogy már 2,5 éves mindkettővel szívesen játszik.

DE a kettő közül nekünk ez a fajta jobban tetszett neki, amikor elkezdett járkálni ezt már tologatta a másikat csak később. Talán azért mert a lépésnél ez nem akadályozza.

[link]

Hasonló volt a másik, ezt én csak azért szerettem jobban mert fékező volt rajta, hogy de tudja túl gyorsan tolni és ne boroljon fel ha nagyon ránehezedik.

[link]

2015. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!