Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen formában csinálj...

Nektek milyen formában csinálja "AZT" a babátok, ha egyáltalán csinálja? :-)

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos és hát "gyömöszöl". Legalábbis nagyon úgy tűnik, hiszen minden rendben van vele. Több orvos is látta és mindenki szerint örömet szerez magának...persze nem a szó szoros értelmében.

Háton fekve vagy oldalt fekve lábait keresztbe kulcsolja, kezeit összeszorítja és erőlködik. Ezt szinte egész nap csinálja. Ha megunja a játékait, öltözködés közben, stb..

Eleinte megijedtünk, hogy ez valami probléma lehet,de kivizsgáltattuk és nem az.



2015. febr. 6. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
???
2015. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális dolog.

Lányom még nem csinálja, csak 5 hónapos. :)

2015. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
5 hónaposan kezdte el ő :-)
2015. febr. 6. 13:31
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
A maszturbálást eufémizáljuk most, vagy én értek félre valamit?
2015. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Biztos én vagyok a hülye, de mi van???, Mit csinál????
2015. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

szerintem jól értitek, maszturbálásról lenne szó. bár a kéz összeszorítás-erőlködés nekem nem jön össze a gyömöszöléssel ahogy te megfogalmazod, de legyen.


viszont nagyon nem normális már az se, hogy leírod ide hogyan maszturbál a gyereked, az meg egyenesen beteges, hogy más anyukákat arra kérsz, ők is írják le a gyerekük intim dolgait. meg vagy te huzatva??? gondold ezt á mégegyszer...

2015. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Jah, hogy erről van szó. Nem az én fiam (3 éves) nm masztizik, de szinte végtelen hosszúságúra nyújtja a kukiját, és feltekergeti az ujjára, és röhög nagyokat. Ne legyünk már ennyire prüdek....

Ismerkedik a testével, ennyi!

2015. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jézusom.....k..vára nem arra vagyok kíváncsi, hogy részletesen írják le anyukák, hogy miként maszturbál az ő gyerekük. Itt a lényeg az lett volna, hogy számomra ijesztő volt eleinte ez a tünet, de találkoztam már más anyukákkal akikkel megtudtam ezt beszélni és valóban ez maszturbálás....na meg persze orvosok is mondták.

Ennek a kérdésnek a lényege inkább az én megnyugtatásom lett volna, hogy másoknál is hasonlóképpen csinálja-e a pici mint az enyém.

2015. febr. 6. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kislánya 1 évesen kezdte, pár hónapig tartott, igazából akkor szűnt ez meg amikor újra bevezették a délutáni alvást. Az orvos szerint ez lehetett a baj, hogy a kislány fáradt volt, nyűgös, aludni nem akart, az anyja meg nem erőltette rá az alvást, így a hisztis időkben masztizott, kb így mint a te gyerkőcöd.

Kisfiam 2 éves, soha nem csinált ilyet, a fütyijét szokta néha húzkodni de nagyon ritkán, szóval nem aggódom rajta.

2015. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Én lányom néha megtalálja magát ott lent :D Én elmondtam neki mi az és meg tudja mutatni.Sztem aranyosak ahogy ismerkednek magukkal.
2015. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!