Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom délutáni alvásból...

Kislányom délutáni alvásból ordítva ébredt (több alkalommal), hiába altattam vissza. Utána cicizni sem akart, csak kézben nyugodott meg. Egész nap ökle a szájában. Lehet a fogától sír ilyen keservesen? (4 hós)

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
abszolút. szegényeknek nagyon bele tud nyilallni :( az én lányaimnak 4,5 hónaposan jött ki 2-2 foguk, szóval nem is korai.
2015. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, nekünk is volt már ilyenkor is attól, az ínyét piszkálta, ordítva sírt, sírva ébredt, stb...de most 6 hónapos, és még mindig nincs kinn egy foga sem, csak szenved tőle. Hónapok óta. Nem folyamatosan, vannak rosszabb meg könnyebb időszakok. Úgyhogy lehet attól de sajnos el is tarthat még jó sokáig.
2015. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, karácsonykor pl. azt hittem tuti, hogy pár nap és kint lesz a fogacska, mert az összes lehetséges fogzós tünetet produkálta... most február 6., fog sehol :) :(.
2015. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!