Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra ki mit ajánl?

Leendő anyuka kérdése:

Hasfájásra ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
3 hetes mulot a pici iratunk fel neki papaverines kanalast puki van meg kanalast ès mégis húzza a lábát meg ordit :(
2015. febr. 6. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Infacolt használtunk és tornáztattuk a babát. Finoman behajlítottuk a lábait, felnyomtuk a pocakjához és körkörösen mozgattuk.
2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk semmi nem használt, csak az ídő. azt mondta a gyerekorvos, erős az anyatej, még nehezen emészti ez lesz addig. azért ídővel javult, csak nem 3hónapra,hanem 5. azért leírom mik vannak,hátha neked beválik. vannak a szélhajtó cseppek pl. infacol,espumisan. van a gripe water,meg a mecsek baby tea, emésztést segítő,nekünk ettől rosszabb lett. a védőnő azt mondta,azért mert még jobban átmozgatja a beleket. van a szélcsőszépen bevált de sajnos 1x csak azt vettük észre,hogy nem tud nélküle kakilni. nehezen,de elhagytuk. vannak a laktáz enzim cseppek,amik segítenek a laktózlebontásban, mint a lactase comfort és a colief. van a biogai ami jótékony,emésztést segítő baktériumokat tartalmaz. még ott a melegítőpárna, a masszírozás,tornáztatás. ami mindig bevált a hordozás, ami párszor az elektromos bébihinta. nehéz, de ki kell húzni ezt az időszakot.
2015. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ès használt neki? Enyém elég sokat sir pedig nem volt ijen :(
2015. febr. 6. 14:43
 4/11 A kérdező kommentje:
És honann tudjam h meik kell neki hogy mi a probléma? Amugy csak anyatejes
2015. febr. 6. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

hát ez az,hogy nem tudhatod. még ha pukizik is,akkor se biztos,hogy minden kijön. egy buborék is tud nagy csikart okozni. első körben maradnék a masszirozásnál,tornázásnál ha nem válik be, szélhajtó cseppet néznék meg, és ha 1-2 hét után nem javulna a a laktáz enzimet. mindenkinek más válik be,és van akinek meg csak az idő. mi is a fél gyógyszertárat megvettük, tízezreket dobtunk ki havonta az ablakon a semmire. annyit tudok mondani,egy havit semmiből ne tankolj be, 1-et vegyél próbára. ha mindenn kötél szakad,én hordoztam a kritikus ídőszakban.

2-es

2015. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen sokat van kezbe most! Papaverinesnek körül belül mennyi idő kell h hasson? Kb kapja 2-3 napja napi kétszer
2015. febr. 6. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom,nekünk nem írt az orvos,csak mondta,hogy ezt meg azt próbáljuk. 1-2 hét alatt ennek is ki kell derülnie használ-e. hordozóeszközre gondoltam,pl.kendőre, egész nap kézbe még fogat se tudtam volna :-) próbáld azt is figyelgetni, hogy mit eszel mikor mennyire sír. tudom,kőkemény ez az ídő,de jobb lesz majd. előszőr éjszaka nem ordít,aztán kicsit kevesebbet nappal,aztán még kevesebbet,aztán már nem sír minden nap. várj egy kicsit,hátha használ a kanalas nekimi azt nem próbáltuk,de beválhat
2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es voltam
2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt sirt csak amugy egész nyugis alvásnál is nem mocorog annyit lehet kezd hatni a kanalas?
2015. febr. 6. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:
En a hordozast javaslom hasfajasra :) [link]
2015. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!