Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki leírná nekem tételesen,...

Valaki leírná nekem tételesen, hogy mi kell a baba kezdő ruhatárába?

Figyelt kérdés

Mindenből pontos darabszámot, ha lehet, külön 56-os, 62-es és 68-as méretből. Nektek miből mennyi kellett hozzá, hogy ne kelljen minden nap mosni?


Köszi előre is.



2015. febr. 8. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
mikori baba lesz?
2015. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Március vége - április eleje. :)
2015. febr. 8. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
én 56-osból kevesebbet vettem,fele annyit mint 62-esből, pl.bodyt 1hetes kora óta kapott 62-est. hazahozósból vegyél szerintem 50-eset viszont. ezeket már eldobozoltam,úgyhogy darabra nem tudom, de vagy 20bodyja mindig volt,kivéve 56-osból, mert pelenkázásnál kakilt állandóan. nem tudom milyen idő lesz mikor szülsz,vegyesen vennék hosszú meg rövid ujjút is. már vannak dupla patentosak,amik két méretet foglalnak magukba. rugiból is vettem vagy 15-öt,kellett is a bukások miatt,volt,hogy 1nap 3 garnitura ruha. ezekből ilyenkor még a lábfejes a legjobb,meg én az elöl végig,vagy oldalt patentosakat szerettem a legjobban, azt nem kellett áthúzni a fején, az elején még utálják az öltöztetést. talán a kantáros rugi a legjobb neked, aláadhatsz hosszú ujjú body-t ha hűvös van, ha meg jobb idő csak egy rövidujjút. két részes szettből pár darab volt,mondjuk 3-4 lábfejes nadrágos. pulcsiból rengeteget vettem, felesleges volt 2-3 darabot ha ráadtam a kisebbekből. alvósnak vagy rugit adtam rá, vagy egyszerűbb lábfejes nacikat bodyval,rá meg a hálózsák. polóbol volt több, abból is párat adtam rá,talán 4-5-öt. hát 68-asból neked már nyári kell,abban még én se vagyok otthon :-) az biztos,bármennyi bodyt vettem sose volt elég,fogyó eszköz. :-)
2015. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!