Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom már most...

4 hónapos kislányom már most nagyon akaratos. Hangos ordítással jelzi, hogy már unatkozik és vegyük fel. Fog ez még változni? Csak az én kislányom ilyen nyügi?

Figyelt kérdés
Amúgy szépen el is tud játszani, csak ha már unja, rázendít...Illetve rettentő sokat mozgolódik, gondolom hamar el is fárad.
2015. febr. 8. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
normalis. ebben a korban 20 perc a figyelmuk, e felett elveszti az erdeklodeset az adott dolog irant es valoban az en lanyom is allandoan kezben szeretett hogy vigyem ide oda ahol uj dolgokat lat. nekem a pihenoszek sokat segitett, abban eljatszogatott 50 percet ha kozben nezhette mit csinalok. most 6,5 hos, most kezd jobban eljatszani, ha mellette vagyok akar egy orat masfelet is el vagyunk egy helyben, ha meg nem akkor forog tornazik szorakoztatja magat de mondjuk epp emiatt nem lehet magara hagyni. ha majd ul/maszik meg jobb lesz mert utanad tuid menni vagy a jatekait magahoz venni, csak akkor meg mahd jon a szeparacio a fogzas stb :)
2015. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ditta323 ***** válasza:

Dettó, illetve belerakom a járókájába (beleraktam neki a játszószőnyegét is) elkezd játszani én meg megyek, hogy eszek amint leteszem a se.gem ordít, hogy ő is itt van, odamegyek mellé le se kakkantja a fejem megyek vissza enni és újra elkezdi, és hasonló szituk sorozata.. valami beépített érzékelője van, hogy most kell ordítani, mert anya valamit csinál :)

Remélem én is, hogy ez változni fog, mert gondolkodom, hogy viszem magammal wc-re is :D Jah és 5 hós

2015. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi 14hetes kisbabánk ugyanezt csinálja.Három hónapos koráig gyakorlatilag csak aludni lehetett letenni ha már nagyon mélyen aludt, addig cipelni kellett a fenekét. Most annyival javult a helyzet, hogy ha berakom a babahordóba és lát engem kb. 10 percig elvan mig megiszom a kávét vagy kiteregetek.De ha kiesek a látószögéből azonnal ordit. Ezért viszem magammal a fürdőbe, lerakom a Wc ajtó elé hogy lásson. Nem érdekli se a hinta se a játszószőnyeg se a millió csörgő, rágóka.Bezzeg ha énekelek neki, imádja!!!Szóval ha alszik villámgyorsan elvégzem a dolgom (nem mindig sikerül) aztán szórakoztatom és cipelem!!!!Ez van. várom a javulást,én is....:-)
2015. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!