Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elefanten cipők/csizmák...

Az elefanten cipők/csizmák nagyobbak az átlag méretnél? 20-as méret kb. milyen idős babának való?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne ezért kérdezem
2015. febr. 9. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem cipőt ne ajándékozz.

Ezt jó indulatból írom.

Egyrészt nagyon-nagyon nehéz eltalálni a méretet, másrészt az anyuka had döntse el, milyen cipőt szeretne a gyerekének, mert ez nagyon fontos ebben a korban.

(méretből gondolom, most tanul járni a pici)


És minden esetben rá kell próbálni a gyerekre egy cipőt, látatlanban nem szabad venni.

2015. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korra nem lehet alapozni.Meg kell mérni a baba talpát.20as az kb 12 cm.Én babámnak 13 cm(11 hós)és 21-es méretet hord.
2015. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez én babámnak 11 hósan 10 cm volt a talpa, éppenhogy kaptam rá 18as cipőt.


Akkor inkább egy Deichmann utalvány, és mellé írod, hogy cipőre szánod, de konkrét cipőt ne vegyél meg!

2015. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 9. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

cipőt szerintem nem szabad ajándékozni. 20 cipő arra a babára jó, akinek 20as lába van. visz már áll, talán jár is, ebben a korban nagyon fontos, hogy pont jó legyen rá, nem lehet nagyobbat vagy kisebbet ráadni.

enyémnek 1 évesen 20as lába volt. 15 hónaposan 22es...

barátnőm kislánya 2éves, most 20as a lába :D

2015. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Meggondolatlan ötlet volt. Láttam a deichmannba, hogy mennyi akció van most és ezért jutott eszembe a kiscsaj, de meghagyom az anyukának a próbálgatást/választást!

Szép napot nektek!

2015. febr. 10. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem örülnék cipőnek.Karácsonyra kapott a lányom a nagyiéktól,de együtt vettük meg,rápróbálva. 20-as méret? Lányom 14hónaposan 22-t hordott már, 2 évesen 25 volt neki,most 2 múlt 4 hónappal 26-os a lába.

[link]

Ez szerint egy átlag 2-2,5 éves lába 22-es...Lányom lába most akkora,mint egy 3,5 évesé,neki 28-as tuti lesz őszre,mikor 3 éves lesz.Bár igaz,hogy elég magas is,mert 96-98 centi kb most.

2015. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!