Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától hagytátok...

Mennyi idős korától hagytátok el a külön kádat, mennyi idősen evett etetőszékben, mikortól vittétek kb rendszeresen "fejlesztő"programra, és hova pl csoportfoglalkozások, játszóház (játszótér kivételével)?

Figyelt kérdés
én babám ugyan tud ülni(9 hós), de c tartásos és magátólnem ültmég huzamosabb ideig(ert persze játszik azáltal mozog)és nem tudom tanácsos e olyan 20-30 percekre ültetni, míg eszik.
2015. febr. 10. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor már stabilan ült magától.
2015. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

120 fokban döntött etetőszékben már 7 hónapos korától ült.

Kiskádat akkor hagyjuk el, ha már stabilan tud ülni és biztosan nem borul fel.

2015. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagykadba 4 honapos koratol furdettuk, de hasznaltunk egy furdeto parnat ehhez, amit kb ket honappal kesobb hagytunk el.

Etetoszekbe kb 5-6 honapos koratol ult, de 1) a mienk 3 fokozatbsn dontheto 2) az en lanyom hamar felult. Csoporos foglalkozasokra 8 hetes koratol vittem (joga, iszas, eneklos/zenes moka, jatszocsoport...mikor mi)

2015. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*uszas
2015. febr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!