Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ókori egyiptomi eredetű...

Milyen ókori egyiptomi eredetű neveket lehet Magyarországon adni egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Kleopátrát elvileg lehet, de az nagyon elcsépelt. Ha fiú lesz és olyan morci ábrázata lesz, mint a nagyapjának, akkor Apófiszt szeretnénk :)

2015. febr. 10. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

fiú :Radamesz, Ozirisz,

lány:Anisa,Nefertari

2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ámon.
2015. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Szeretném megkérdezni tisztelettel, hogy a gyerekre nem gondolsz ilyenkor, később mennyit fogják csesztetni?
2015. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bízunk benne, hogy mire olyan korba ér, Magyarország már annyira toleráns lesz, mint Nyugat-Európa.
2015. febr. 10. 23:48
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Ezt most nem mondod komolyan?Ilyen megfoghatatlan dologban bíztok?Akárhol is él az ember, a gyerekkori csúfolódás sosem fog változni.Azt hinné az ember, hogy gyerekkori csínytevés, de valójában sok-sok élet megy tönkre és szörnyetegek születnek.Tudom lehet kicsit túlzás s tényleg nem akarok beleszólni, de ilyen apófisz meg ilyeneket felejtsétek már el.Gondoljatok a gyerekre!

Én azt gondolom ha valakinek a vezetékneve Vég és lesz olyan kedves hogy a gyerekének a béla nevet adja, annak szívesen beleépítenék egy baseball-ütőt a fejébe, jópárszor.

Till Attila szüleit sem tartom teljesen épelméjűeknek, lehet roh*dt vicces, de igazából az ő fejüket is addig ütném amíg egy felismerhetetlen piros massza nem maradna belőle.

Továbbá akinek a vezetékneve Sötét és van olyan roh*dék állat hogy a gyerekének a Barna vezetéknevet adja (nem vicc, ilyet láttam a telefonkönyvben), annak egy "jó vicc volt igaz?" felkiáltással szétloccsantanám az agyát egy fegyverrel.

Lehet elmebetegnek tűnök, de hallottam pár pszichiátriai csoportterápiákon olyan keserves élettörténeteket, hogy a szívem belefájdult és egyszerűen nem jutottam szóhoz.

Meg kell értenetek, hogy egy egyszerű keresztnév választás is befolyással lehet a gyermeketek lelki fejlődésére.

2015. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi, keresztnevet akartam írni a harmadik verziónál!
2015. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, a te gyerekednek mi a neve?
2015. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nincs gyerekem, nem is lesz, de ha lenne, valami tök átlagos nevet adnék neki, de valami szépen csengőt.
2015. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Ízlések és pofonok különböznek. Van, akinek a Béla, másnak a Zétény, harmadiknak az Apófisz tetszik.
2015. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

A Kleopátra görög név.

Az Apófisz is görögösített, eredetileg egy egyiptomi, gonosz kígyóisten (démon) >Apep(i) után.


(okoskodtam egy sort)

2015. febr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!