Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok rendelni a scamp...

Szoktatok rendelni a scamp webáruházból? Meg vagytok vele elégedve? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a babánk született, sokat olvastam a fórumokon. Mindenki isteníti a Scamp-et, hogy milyen jó márka. Az elsők között jött le a minta ezekről a rugdalózókról, pedig csecsemőként alig csinált bennük valamit. A sima 30 fokos mosás 50 perc alatt kinyírta őket egy hónapon belül. Én annyit tanultam meg ezekről, hogy ilyet soha többé nem veszek.
2015. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen vásároltam tőlük, de már a kicsi is kinőtt a bodys korszakból. Addig pólót, bodyt, nadrágokat rendeltünk tőlük, még plédet is, én nagyon szeretem. Nekem bejöttek a ruháik, de nem kapkodják el a szállítást.
2015. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy az első mit csinált a ruhákkal,de nekem soha egyikről sem jött le a minta,meg sem töredezett,pedig volt,amit egy évig hordott.pont ma rendeltem melegítő nadrágokat az 5,5 évbes fiamnak.ő vékony típus,így szinte minden márka,ami kapható leesik róla.a lidl melegítő vált még be nagyon,de az már nem kapható ekkora méretben.

én nagyon meg voltam vele elégedve.volt olyan ruhánk,amit kolléganőm használtan vett,a fia használta,aztán az enyém is,és jó áron el is tudtam adni.a mérettáblázatot nézd meg.én 122-est akartam a fiamnak venni,mert 118 centi,de jó még a 116-os,mert öt centivel nagyobb a lidl-snél,ami szintén 116-os.

2015. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is hordtunk Scamp bodyt. Azokkal semmi gondom nem volt, több gyerek is hordta. Szerettem őket, ezért mertem rendelni rugit is. De ezt már nagyon bánom. A varrásnál elengedte, szétjött a kapocsnál, iszonyatosan göbösödik belül, és ami nagyon meglepett: ahol kifolyt a pelus tartalma ott kifakult a színe. Sajnáltam mert én mindig vigyáztam a mosására is. Már nem vennék még egyszer.😢
2015. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!