Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Baba altatatása...

Mit csináljak? Baba altatatása, éjszakai kelés.

Figyelt kérdés
A fiam 4 és fel hónapos. 2 hónapja van napirend, és az éjszakákat is végig alussza. 3 napja felkel hajnal 2 kor, és onnan 20 percenként felsír. Nem tudom mi tévő legyek. Visszaaltatom, és megint. Volt valakinél ilyen? A szoba hőmérséklete jó, poci tele. Az altatatás egyébként kardinális, nagyon nehezen alszik el. Cicin teszi ezt, éjfélkor szokott végre elaludni. Hogy altassam, hogy ne sírjon?

2015. febr. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos lányom 1 hónapja ezt csinálja.

Nem a foga miatt sír?

Enyémnek már nagyon jönni akarnak, az lehet a baj. Mert neki is tele a pocak, elaltatom, szóval nincs is egyedül hagyva. De ő is éjfél körül alszik el. A legdurvább kb 2 hete volt, akkor éjjel 3-kor aludt el, addig vadul cumizott és bömbölt. :S

2015. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a cicin altatáshoz hozzá lehet szokni. nem azt mondom hogy ez a baja, de pl az enyém is cicin aludt 5 hónapig, majd mikor már óránként kelt, megmakacsoltam magam és nem adtam neki. egy órát sírt, vigasztaltam, bejárkáltam hozzá. másnaptól és azóta átalussza az éjszakát.
2015. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a foga, mert felveszem, ringatom, és elalszik. Hál istennek amikor felkel, akkor a ringatassal megnyugszik. Nem adok neki Cicit. Csak az esti alvásnál. Erről is szeretném leszoktatni, de nem tudom hagyni sírni. Már élőre félek az estétől...
2015. febr. 11. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

a ringatás is ugyanolyan mint a cici...te kellesz hozzá. a cumit elfogadja?

én is utáltam sírni hagyni, de volt gey pont ahol feltettem a kérdést: most sír egy órát és utána hónapokra megoldjuk az alvás kérdést, vagy nem hagyom sírni és hónapokig 4-5 órát alszik éjjel ő is én is...szerintem nem tettem rosszat legalábbis azóta mindketten jobban vagyunk:)

2015. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a foga. Vízszintes helyzetben állitolag jobban fáj nékik, az én kislányom is akkor kelt éjjel sokszor és ringatásra megnyugodott. Nézdd meg az inyét nincs megdagadva? Nem fehér?
2015. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném ilyenkor föl, mert az is felébreszti. Az ágyban simizném a hátát és megpróbálnék neki cumit adni. A fogzás egyébként tipikusan éjszaka fáj. Én is erre gondolok. Dörzsöld be az ínyét egy kis dentinox-al. Vagy próbaképpen lehet neki adni egy alkalommal egy fél adag nurofent. Ha alszik, akkor a foga volt.

Nurofent én csak akkor adtam egyébként, amikor az áttörés volt és nagyon sírt.

2015. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem, nincs jele a fognak...

Sírni nem tudom hagyni, simit megpróbálom:-)

Köszönöm mindenkinek

2015. febr. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!