Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha meg lenne rá a lehetőség,...

Ha meg lenne rá a lehetőség, mekkora összeg lenne a bankszámlán, mire megérkezik a baby?

Figyelt kérdés
tehát mekkora az a megtakarítás, amiben biztonságban éreznétek magatokat?
2010. febr. 11. 10:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

100 millió:-))

Viccen kívül, nekünk soha nem vot/van lesz magtakarításunk, nem azok a félrerekós fajták vagyunk.

Elköltjük, elutazzuk...

Ami kellett mind a kétszer, megvettük, megcsináltuk a szobákat, de olyan kimondottan spórolt pánz,a mi ababára van félrerakva soha nem volt.

Eddig mindig mindent meg tudtunk oldani, 2 gyerekünk van 10 éves és 11 hónapos.

2010. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég lenne annyi, hogy a lakáshitelt kifizessük:)

Amúgy nem állunk rosszul, van bőven félretett pénz is, de nem akarunk hozzányúlni, ki tudja mi lesz később. De ettől függetlenül vagy 30 milla jól jönne:))

Komolyra fordítva: annyi pénz kéne a bankszámlámra, hogy a havi kamata kipótolja a fizetésem és a gyed közti különbséget.

2010. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem volt megtakarított pénzünk mikor "bejelentkeztek" a babák.Hedonisták vagyunk és mindig annyit költök amennyi van.Nem hiszem hogy egy baba attól jobb ellátást kap hogy a szülei spórolosak..

Természetesen megadtunk/adunk mindkettőnek mindent amire telik.

Ne attól tedd függővé a gyerekvállalást hogy mennyi megtakarított pénzed van mert nagymamakorú anyukával nem büszkélkedik egy gyerek az oviba:)

Nem azt mondom hogy meggondolatlanul,a semmire kell gyereket vállalni de nem kell milliómosnak sem lenni ahhoz hogy családod legyen..

2010. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk rosszul,de jól sem,van két kocsi,1 lakás,gyerekeknek meg van mindenük,de megtakaritott pénzünk az semmi nincs. Lehetetlenség félre rakni,úgy hogy van 3 milliós hitelünk,a párom idióta exe miatt.mondjuk a párom volt hülye,mert nem halgtott rám,hogy kérdezzen meg egy ügyvédet ha már nekem nem hisz,mert hiába ugrált volna a bíróságon a csaj,nem kellett volna fizetnie... a Drágám meg simán felvett hitelt,mert fenyegette a gyerekkel. (Utána 2 hónappal jöttünk össze). Na mind1,nem idegesítem megint fel ezen.
2010. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

mire megérkezne? kifutottunk a kérdésből, de két gyerekem van lenne tíz millió félrerakva nekik, bármilyen eshetőségre (betegség, külföldi egyetem, lakás stb)

Nekünk egy 5 millió.

És akkor nyugodtan élhetném napjaim.

De most van egy csomó hitelünk, két gyerekünk és ennyi. És elköltjük, amit pénz bejön hozzánk, félrerakni nem igen tudunk.

2010. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
nem rakunk félre vagy ha össze is gyűjtöttük mindig kell valami a lakásba...nem lenne gyerekem ha a pénzt néztem volna....magándokihoz jártam,mind a kettővel ez kapásból 60000 ft...az elsőnél hálapénz..35000..a 2. -nál nem adtam..de aranyosabb volt mind bármelyik doki(bele is szerettem)...
2010. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

11:08-as válasza: eddig ez számomra a legmegvalósíthatóbb elképzelés. de ettől is nagyon messze vagyok.

úgyhogy törekedni se tudok rá, reálisan nézve a tényeket

2010. febr. 11. 11:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne vagy 10 millió a bankban az nagyon jó lenne.

De én boldog lennék 500000 ft-tal is de sajnos annyi sincs.

Nincs megtakarításunk, de nagyon jó lenne mire a kisfiunk és a leendő testvérei nagykorúak lesznek adhatnánk nekik 2-3 milliót életkezdéshez.

2010. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ mindenki ilyen szarul áll mint mi. Komolyan mondom, micsoda világ. Csak a lakáshitelünk lenne kifizetve és nem lenne gondom. Amúgy min 1 millió kéne még.
2010. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs hitelünk, hála a szülőknek.Van pár milliónk a bankban, ezt irigyli mindenki, de amikor pl. 32 hetesen kapáltam a fenyőt, és télen bugyiig átázva szedtük azt nem.
2010. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!