Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelenka! Eldobható, vagy...

Úszópelenka! Eldobható, vagy mosható vált be nektek?

Figyelt kérdés

nézegettem a nyárra az úszópelusokat, láttam van sokféle eldobható, meg egy pár mosható. nekem elsőre a mosható jobban tetszik, aki ezt használ, megírná, hogy mennyi macera van vele?

meg mindenféle tapasztalatokat várnék az úszópelenkákról. előre is köszi.


2010. febr. 11. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk mosható van:Kushies és Monapel márkájú is van.Nagyon jók!Mosógépben moshatóak.www.babanatura.hu-itt megnézheted őket és rendelhetsz is...
2010. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, amelyik neked szimpi, meg a babának kényelmes. A pisi mindegyikből kifolyik, a lényeg, hogy a kaka bent maradjon. Nekünk egyébként eldobható van, az első évben a Libero-t használtuk, mostanában már a DM-eset veszem.
2010. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

elsőnek üzenem, hogy én is ezt a monapelt néztem, nagyon tetszik, csak azon aggódom, hogy tengerparton, ha nem lesz mosógép az apartmanban, akkor kézzel ki tudom-e mosni rendesen... mit gondolsz? illetve még azt kérdezném, ha a lányom durván 11 kiló lesz, akkor érdemes az L-es méretűt megvenni? nem lesz rá nagy? azt írja 10 kilótól.


az eldobhatósokat is néztem, elég sok helyre megyünk idén, árban én jobban kijönnék egy moshatóval... vagy nem tudom. mert ha nem tudom kiszedni a szennyeződést kézzel a moshatóból, akkor marad az eldobható...


köszi az eddigi segítséget!

2010. febr. 11. 13:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! mi még most fogunk próbálni,de pl. a vaterán 300-ért vettem 8 db. liberot.Szerintem nézegesd inkább ezeket.Idegen helyen nem kellene a mosáson törni a fejed!
2010. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igazad van, de azok olyan bénák :)


csak ránézésre is, nézd meg

itt egy mosható: [link]

itt egy eldobható:

[link]


hát szerintem ég és föld a kettő. ráadásul a gyerkőc már akkor több mint 1 éves lesz, szerintem aranyosabb lenne egy moshatóban totyogva. :)

én a moshatót fogom választani, ha valaki biztosít, hogy kézzel is kijön a folt :) szívesen kimosom neki, hogy szép legyen a strandon. de lehet, hogy beszerzek mellé pár eldobhatót is, ha annyira nem jönne be a mosható.

2010. febr. 11. 14:53
 6/13 A kérdező kommentje:
ja, még annyit, hogy szoktam mosni idegen helyen, nekem megéri a mosást, hogy spanyolországban nyaralhassak. (kevés cuccot viszunk, hogy ne kelljen külön fizetni a repülőn) ennyi pénzből ha nem mosnék, max a balatonra tudnék menni. ;)
2010. febr. 11. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok!Az én kislányom érdekes módon még egyikbe sem kakilt bele.Amúgy mikor nyaraltunk úgyanugy átöblitettem folyóviz alatt a pelusát mint az én bikinimet.Mikor hazajöttünk akkor meg bedobtam a mosógépbe.Én teljesen megvagyok elégedve vele! Azt vedd ami 10 kilótól van.Jó lesz neki mert lehet állitani rajta hogy mennyire legyen szoros...
2010. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, meggyőztél :))
2010. febr. 11. 15:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi járunk babaúszásra, ott van egy baba, aki szinte minden úszásnál akkor kakil, ha a vízben van. Úszás közben kimennek a zuhanyzóba, leveszik róla az uszinacit, popó és naci öblítés és már jönnek is vissza a medencébe. Nem látszik semmi rajta. Abba van egy zacsi szerű anyag is, nemtudom, hogy amit te nézél, abban van-e?
2010. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, de megvizsgálok majd egy párat. köszi szépen neked is!
2010. febr. 11. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!