Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan debreceni Növel szeretné...

Olyan debreceni Növel szeretnék találkozni aki kigyogyult a terhesség utánni depresszioból, mert a nejem ebben szenved és tanácsokat kérnék! Csak komolyak irjanak itt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2015. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ezzel viccel az ember,miért tanácsokat lehet kérni
2015. febr. 12. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Te írtad ki az a kérdést, hogy mehetsz-e Gyesre mert a feleséged a pszichiátrián kezelik szül.depresszió miatt? Akkor azóta sincs jobban? Az orvosok mit mondanak?
2015. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A személyazonosságodat nem kéne itt kiadnod, másét meg nem lenne jogod. Márpedig azzal, hogy a facebookos lapodat megadtad, egyértelmű, hogy kiről beszélsz itt. Ez személyiségi jogokat sért.

A szülés utáni depresszió elég gyakori, enyhén szerintem majdnem mindenkin átfut. Én rajtam is mind a kétszer átfutott, de nem volt komoly. Ilyenkor elég, ha a család, barátok segítenek, ha kér segítséget az anyuka, vagy észrevétlenül segítenek azzal, hogy ott vannak, segítenek, meghallgatják. Ha viszont komolyabb a helyzet, nem elég a meghallgatás, de akkor valószínű, hogy inkább orvoshoz kéne fordulni, és nem szabad félvárról venni a komoly jeleket. Ha súlyosabb a helyzet, pszichológushoz kell fordulni, ő meg tudja mondani, hogy mit kéne tenni.

2015. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen én vagyok az,sajnos nincs,vagyis kicsit javul,de nem látok drasztikus változást és már eltelt 7 hét szülés óta
2015. febr. 12. 21:56
 6/9 A kérdező kommentje:
A saját adataimat oda és annak adom ki akinek akarom,orvosok kezelik,nem vesszük fél válról,nem poénból irok ide
2015. febr. 12. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Sajnálom! :( Nekem nem volt depresszióm így sajnos segíteni nem tudok! Viszont tényleg érdemes olyat keresni aki kigyógyult ebből, hàtha többet tud mondani/segíteni mint az orvosok! Kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívànok!
2015. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3. köszönöm,igen személyesen akarok elbeszélgetni egy ilyen emberrel de nem zavar ha a férje illetve párja mesél erről
2015. febr. 12. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hét nem sok idő még. Maga az antidepresszáns minimum 2 hét, mire használni kezd. A feleségednek a szülés előtt nem volt depressziós eseménye? Ez az első? Ha igen, akkor jobba prognózisa! Sajnos nagy részben a gyógyszer beállítástól függ a dolog ilyenkor, kísérletezni kell, melyik használ:( Ez tudom rosszul hangzik, de mindenkinek más jön be. Nagykállóra nem akar befeküdni pár hétre? Az lenne a legjobb. Ott kapna gyógyszert és komplett pszichoterápiát is.
2015. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!