Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor adtatok cumit a...

Ti mikor adtatok cumit a gyereketeknek először?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak amikor hazajöttünk a kórházból, kislányomnak már a kórházban is.

Mindketten olyanok voltak, hogy hol elfogadták, hol nem. Kisfiam 3 hósan szokott igazán rá, addig sokszor kiköpte, majd 6 hósan ahogy kijöttek az első fogai leszokott róla. Kislányom most 4 hós, az első pár hétben hébe-hóba elfogadta, majd egyáltalán nem, most meg már nem is próbálgatom neki.

2015. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miután hazaértünk a kórházból. Ahogy képes volt szabályozni, ki is köpte, azóta se fogadja el. 15 hós
2015. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még a kórházban, de nem nagyon szerette. Utána sem kellett neki, helyette megtalálta az ujját.
2015. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elso atuvoltott nap utan. Kb. 1 hetes volt.
2015. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyik gyereknek sem adtam cumit, nem is volt itthon cumi. Ivásra sem használtak cumisüveget.
2015. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hazajöttünk. A párom nagyon ellenezte, haragudott, a gyerek nyammogott, én hátradőltem és örültem. A gyerek kiköpte és ordított, én kimentem wc-re, az apja dugta vissza a szájába :) 3-4 hónapig amúgy nem szerette valamiért, most azzal alszik el, de napközben nem kéri. 1 éves
2015. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miután hazajöttünk a kórházból már próbálkoztunk vele, de nem fogadta el...azt mondta anyósom mindig legyen keze ügyében, megszereti. igaza is lett, így 5. hónapra egész jól elcumizik :))
2015. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még a kórházban.
2015. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kórházban. Nem akartam, nem is vittem cumit, de mivel nem volt tejem, tápszert meg másfél napig nem adtak, szegény kislány állandóan üvöltött. Az egyik nagyon kedves szobatársam nekünk adta a cumiját, mert az ő kislánya megvolt anélkül is. Aztán amióta itthon vagyunk, csak néha-néha fogadja el. Remélem, nem is fog ennél jobban rászokni.
2015. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hetesen amikor hasfájós lett s nem tudtam megnyugtatni.
2015. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!