Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 6 hónapos babátok...

Milyen 6 hónapos babátok napirendje? Mennyire tud egyedül játszani? Hogyan altatjátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen alszik el, csak úgy, ha szoptatom. Ha lerakom a játszószőnyegre, szinte azonnal visítva sír, csak akkor nyugszik meg, ha felveszem. Mit kéne csinálnom, hogy magától elaludjon és egyedül is tudjon nézelődni, játszani?
2015. febr. 14. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

4 honapos koraig ataludta az ejszakat. aztan elkezdett ebredni, eloszor egyszer, ketszer, majd haromszor, egy darabig cicivel aludt csak el...aztan mult hetig 5-6szor kelt ejjelente es akkor azt mondtam: eleg. Ferber modszer....elso ejjel sirt 40 percet. azota magatol elalszik 5 perc alatt es atalussza az ejszakat (lehet lepontozni, de igy legalabb nem megy ra a tejem a nem alvasra).


szoval 7-kor ebreszto, szopi, 9-ig jatek, aztan 15 perc levegozes az udvaron. 9.30 gyümi, 10.00-10.45 alvas. utana 12.30 ebed, addig jatek. ebed utan rogton 1,5-2 ora seta, itt megin alszik 60-70 percet. ha szar az ido akkor az agyaban alszik de csak 30 percet, es akkor még 16.00 korul is alszik.

15.30 szopi, 18.30 tejpep, 20.30 furdes szopi alvas. kozte jatek.


ha friss es a pocak is tele, 40-50 percet el van a pihenoszekbe mig hazi munkazok, alvasok utan. a foldon max 15 percet van el egyedul. ha ott vagyok vele 30-40 percet bir ki egy helyben es utana setalni kell vele.

2015. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kézben altattam 4 honapos koráig,de akkor vettünk etetöszéket mert kezdödött a hozzátáplálás,és azota abban alszik el.Nem evés kzben csak ugy simán.Vannak kerekei és tologatni szoktuk,nem kell sokáig,pár lötyi és már horkol is :D Aztán amikor elaludt felkapom és kiteszem az ágyikoba hogy ne a székben nyomorogjon,igy alszik másfél orát délelött,délután.Napi 1x kimegyünk sétálni délelötti orákban,elmegyünk a boltba.Imád a babakocsiban,eggy mukkot sem szol.A játék az ritkán megy egyedül,álltalában igényli hogy ott legyek vele,de mikor jol elvan ott szoktam kicsit hagyni,mig nem kezd el sirni.Aztán forgatom,hason is elvan egggy 10 percet.Utánna székbe rakom ott is el van 10 percet.És igy..mikor hogy.Egész nap kap ezt azt,hol gyümölcsöt,hol fözeléket,csak reggel,este van tej.
2015. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolják azt hogy a Ferber módszer, az hogy sírni hagyjuk a gyereket? A fokozatosságról szól. Én mondjuk nem tudom sírni hagyni a kis manómat. Sajnos nálam is kézben alszik el ringatva, állva. Öt hónapos, este Cicin alszik. Én is szeretném leszoktatni. De sírni nem hagyom. Én is szívesen olvasnék bevált megoldásokat.
2015. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!