Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen adhatok cumit a...

6 hetesen adhatok cumit a gyereknek?

Figyelt kérdés
Nektek milyen idős a babátok? Cumizik? Ha igen akkor mennyit van a szájába a cumi? kb hány percet/órát? Azon alszik el? mikor veszed ki a szájából? szerinted jó hogy benne van a szájába vagy nem? Nagyon sokat nyűglődik a babám, nem éhes, a pelusa tiszta, nem fáj a hasa, csak ölbe akar lenni. Ha beadom a cukit akkor happy minden.

2015. febr. 15. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Egyik gyerekemet sem szoktattam rá a cumira. A leszoktatás neked is és neki is szenvedés lesz.
2015. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te gyereked, azt csinálsz vele amit akarsz! :)

én nem vagyok cumiellenes, enyém nem fogadta el, a cicimen szeretett csüngeni :D aztán 4 hónaposan valahogy a kezébe került (néha próbálkoztam a cumival) és beleszeretett :) alváshoz kapta meg, meg ha sírt. 1,5 évesen ő dobta el, szó szerint, a fogzás miatt szerintem. így jó volt nagyon, örülök, hogy nem cumival a szájában ment oviba, de szerintem ez nem a szülőn múlik, mi szerencsések vagyunk :)

2015. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól emlékszem kb 5 napos korától van cumija!

Pedig megfogadtam hogy.... :)

De annyira szereti:) Komolyan a cumi a MINDEN :)

Nincs mindig a szájában. Ha nyügi odaadom mikor tudom,hogy minden rendben,ölben van és mégis valami hiányzik....hát a cumi:) jól írod,ha megkapja akkor minden happy:)

Alvásnál is nála/vele van,nem mindig. Van mikor az segíti őt az elalvásban van mikor nincs rá szüksége:) Ha már nem kell kiköpi,de olyan messzire:):D Nagyon édi.

8 hetes kislányka anyukája :)

2015. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nem fejeztem be az egyik mondatomat:)

Tehát megfogadtam,hogy soha nem szoktatom cumira,egyszer mint írtam kb 5 naposan,1 hetesen /nem emlékszem/ nagyon nyűgi volt,gondoltam,hogy áhh nekünk van cumink is itthon,megpróbáljuk... Hát annyira szerette/szereti,hogy ha ez neki örömet és megnyugvást hoz,eszembe sincs elvenni tőle:)

2015. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is 6 hetesen adtam oda a lányomnak, most 3 éves, és alváshoz kell még, nyáron rábeszélem, hogy dobjuk ki a kukába és elviszi a kukás autó :)

Tehát csak alváshoz kell, reggel ébredés után felteszi a polcra és este veszi le, az oviban nem kell már az alváshoz. Én azt mondom, hogy inkább a cumi, mint hogy az ujját vegye a szájába. :)

2015. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napos volt a lányom amikor először adtam oda neki,de egy ideig szerette csak, kb fél éves korára teljesen elhagyta, azóta se volt a szájába!
2015. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Mert cumi zavart tud okozni. Nekem anikor anyósom beletette a szájába akkor nagyon fájt a szoptatás. Mert más a technikája a mellett szopni, meg más a cumié.
2015. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnád ha megnyugtatja? Ha nem adod akkor is talál majd valamit magának lehet egy plüss állatot vagy bármit. Szerintem minden gyereknek van valami megnyugtató tárgya van akinek játszócumi van aki a cicit tekinti annak de akár szundikendő szóval sok minden lehet. A cumit legalább bárhol oda tudod adni, ha leejti lemosod. Majd leszokik róla.
2015. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három hetesen adtam a fiamnak. Szopizott is, nem okozott bajt. Most másfél éves lesz, alváshoz használja. Nem bánom, hogy cumizik, mert megnyugtatja és ha nem a cumit szívná, akkor az ujját, ahogy a fél családom és én is tettem, a következményeiről inkább nem mesélnék.
2015. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!