Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti Minden nap mentek setalni...

Ti Minden nap mentek setalni a babaval?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2015. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Igen, minden nap kimegyünk (extra időjárás mellett nem szoktunk csak: szakadó eső, szélvihar, nagy köd).
2015. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát ebben a jó időben igyekszem kivinni amikor csak lehet (panelban lakunk). Viszont olyan helyen élünk, ahol most nagyon magas a légszennyezettség, a szállópor koncentráció, így ma lehet, hogy kihagyom, majd egy picit inkább rányitom az ablakot.
2015. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Amikor jó idő van, igen.
2015. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Mindig, ha az időjárás megengedi. Szmogos, ködös, esős időben nem.
2015. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen. ha esik az eső akkor nem, de egyébként mindig.Kell a friss levegő és a kimozdulás neki is nekem is.
2015. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem szakad az eső akkor igen. Kétszer is naponta. Panelben lakunk és neki és nekem is jót tesz a levegő. 1 éves sétál, motorozik és élvezi. Itthon már nem mindig tudom lekötni, a játszótéren pedig gyerektársaság van.
2015. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Kisfiam 2 éves, konkrétan babakocsizni a faluba ritkán megyünk, vagyis mentünk, mert most már nem babakocsizunk. Jó időben az udvarra megyünk ki, de előfordult tavaly hogy nem mindig mentünk akkor is ki mert annyi minden volt bent. Most hogy pár napja süt a nap kimegyünk, én teszek veszek, ha be kell jönnöm bejövök és kint marad a kisfiam, 5 percenként ránézek.

Én mindig is irigyeltem azokat az anyukákat akik egész nap az utcán tologatják a babakocsit, nekem nincs annyi időm...

2015. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat !!! Kedves utolso,tokeletesen megertelek !:)
2015. febr. 16. 13:22
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
8-as ne mondd nekem hogy kétszer 1 óra séta akkora luxus lenne, egyébként meg aki kertes házban lakik nyilván nem fogja az utcán babakocsival tologatni a gyereket. De nekünk se erkélyünk se kertünk, akkor az én lányom már ne is legyen levegőn? Egyébként meg már nem viszünk babakocsit, csak kismotort.
2015. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!