Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, szerintetek normális, hogy ennyire megviseli a fogzás, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Kisfiam két éves, örökmozgó típus, ha fent van, egy percre nem áll meg. A négy nagyőrlő nem bújt még ki. Reggel keserves sírással ébredt, azóta feszik szegénykém, meg se mozdul. Felöltöztetni is alig tudtam. Néha felsír, keservesen, fájdalmasan, és mutatja a fogát, hogy ott fáj neki. Nagyon ijesztő, soha nem csinált még ilyet. Nem lázas, hem náthás, semmilyen tünete nincs, azon az oldalán fekszik, amelyik fáj neki. Meg se tudom mozdítani, ha a hátára akarom fordítani, vagy felültetni, azonnal sír, alig lehet megnyugtatni. Nem eszik, nem iszik semmit.

Kihívjam az orvost? Mit csináljak? Segítsetek légyszi!


2015. febr. 17. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ez az a pillanat amikor ki kell hívni az orvost, vagy be kell vinni az orvoshoz.


Èn lázasan sem hordom öket orvoshoz, föleg mert a sógorom gyerekorvos(habár távol tülönk), de vannak jelek amivel rögtön orvoshoz kell vinni.


Ha a gyermeknek nem csillapítható 39 fok feletti láza van, Vagy ha a láz csillapítható de több mint 3 napja 39 fok fölé megy állandóan. Ha nagyon köhög, vagy sipolóan köhög, ha a köhögés magas lázzal jár. Ha fura kiütések vannak a láz mellett. Ha a gyereknek nem rendes a lázzal a széklete vagy a pisije, esetleg nem pisil, nem kakil és láz is van. Ès ha csak fekszik és meg sem mozdul, nem eszik nem iszik.


Tegnap hogyan ivott? Az ivás lenne a lényeg, de így gyorsan ki fog száradni. Nézesd meg.

2015. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt még tegnap, egész nap nevetgélt, játszott, kimondottan sokat evett. Még éjszaka is ivott, mert üres volt a pohárkája reggelre.
2015. febr. 17. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, lehet nem is a foga hanem a torka fáj. De ha ekkora fájdalma van akkor ott nincsen rendben. Habár a láznélküliség jó jel, de mutasd azért meg orvosnak, föleg ha inni sem iszik. Kiszárad és korházba kerültök.
2015. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jön az orvos!
2015. febr. 17. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém, majd ird meg mit mondott a doki!
2015. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi komoly baja hálisten, a kötőhártyája és a nyirokcsomói duzzadtak, torka nem piros, láza nincs, orra nem folyik, azt mondta a doki, hogy kezdődő influenza, ezek a tünetei, ettől ilyen levertek és étvágytalanok a babók :( Reméljük nem jön ki rajta jobban :( Kicsit megnyugodtam .

Most elaludt szegénykém .

2015. febr. 17. 13:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt tegnap, mára semmi baja a gyereknek :)
2015. febr. 18. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!