Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha születése után elcserélnék...

Ha születése után elcserélnék véletlenül a kisbabátokat, és erre évekkel később jönnétek rá, akkor felkutatnátok, visszakövetelnétek a saját gyermeketek, vagy hagynátok annyiban az egészet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
visszacsere és kapcsolattartás a másik családdal.
2015. febr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem adnám semmiért a gyerekeimet, akiket nevelek. Nem azért szeretem őket, mert a véremből valók, hanem mert én nevelem, szeretem őket csecsemőkoruk óta.

A másik gyerekre egy kicsit biztos kíváncsi lennék, mondjuk megnézném úgy, hogy ebből ő ne vegyen észre semmit, de ennél jobban nem érdekelne.

2015. febr. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem én sem cserélném vissza, hisz évekig neveltem azt a gyerkőcöt. Most 2 éves a kisfiam, ha kiderülne hogy elcserélték és nem is az én gyerekem, nem cserélném el semmi pénzért, hisz őt szerettem meg, ő kötődik hozzám.

Amúgy meg szinte képtelenségnek tartom hogy el lehet cserélni egy kisbabát (tudom hogy van ilyen de akkor is). 2 gyereket szültem, mindkettőt megmutatták azonnal, csak utána vitték mosdatni stb... 100 gyerek közül is kitudtam volna választani az enyémet.

2015. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Szögezzük le, ennek gyakorlatilag 0 az esélye.

HA mégis előfordulna ilyen, akkor elsősorban perelném a kórházat (és felmerülne a szándékosság gyanúja is).

Nem követelném vissza a vérszerinti gyerekemet, de valószínű látni akarnám, hogy kicsoda micsoda, mint éli az életét. De a "saját gyerekem" továbbra is az lenne akit nevelek,

2015. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Nem tenném tönkre két család, két gyermek életét.
2015. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Erre szerintem nem lehet jó választ adni.

Ha hagysz mindent a megszokott szerint, akkor örökre motoszkálni fog benned, hogy akit kihordtál, akinek beszélgettél, amikor a hasadban volt, akit megszültél a te akaratodon kívül valaki másnál van, főleg ha sz%r helyre került, és akkor meg pláne sohasem tudnál megnyugodni, viszont ha visszacserélnéd, akkor meg a gyerekek nem értenék, hogy miért nem lehetnek apával, anyával, az egy nagy törés lenne nekik, neked meg olyan lenne, mint ha a gyerekedet ellökted volna magadtól, hiába nem vér szerinti, hisz csak te nevelted, ápoltad, gondoztad, te ismered igazán és téged ismer igazán.

Szóval erre a kérdésre nem lehet szerintem kategorikusan A-t vagy B-t mondani.

2015. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 babyboom567 ***** válasza:
De, erre lehet kategórikusan Nemet mondani.Egészen biztosan nem adnám vissza akit nevelek.
febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!