Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lenne praktikus...

Szerintetek mi lenne praktikus egy 1,5 évesnek és egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy mit vegyek. Hordozót az újszülöttnek vagy testvérfellépőt a nagylánynak.

A baj ezzel az hogy a lányom nem tud sokat sétálni, hamar elfárad, esetleg elfutkározik és 1,5 éves lesz mikor születik a tesó és nem biztos hogy megértené hogy a fellépőn kell maradni.

De a babakocsiban sem marad sokáig.

Mi tévő legyek? Ti melyiket vennétek?


2015. febr. 19. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesem nehezen bírja már a babakocsit, de néha muszáj, mikor bevásárolunk. Ha nem kocsizunk, cipelni kell. Kisbaba mellett ez lehetetlen. Azt is vedd figyelembe, hogy ha a kicsit tolod, a nagy is elvárhatja. Ha szűkös a keret, először megpróbálnám a fellépőt, és ha nem boldogulnék, a babakocsit.
2015. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hm... nehez kerdes... en testverkocsit vennek.
2015. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ekkora korkülönbségnél testvérkocsit vettem, azt fél évig használtuk. Az enyémnek másfél évesen még kevés lett volna a testvérfellépő. Hordozókendőt csak ritkán használtam, ha pl. lépcsőzni kellett, nem szerettem volna, ha később se lehet a picit majd a babakocsiba szoktatni. De ha Te egyébként is szeretsz hordozni, akkor szerintem az lehet a legjobb megoldás.
2015. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Én egy tesóüléssel bővíthető babakocsit vennék. Praktikus a kendő is.


1,5 évesen még nagyon kicsi a fellépőhöz, főleg ha hamar elfárad.


Nézd meg a Graco Trekko Duot. Egész jó áron van.

A másik opció szerintem egy háti hordozó a nagynak. Amikor a pici is már ülni tud mehettek azzal, és hátizsák is egyben, így a cuccok is elférnek. Mi kipróbáltunk egyet, mikor jött a harmadik babó, a végén kirobbantani nem lehetett a nagyokat a háti hordozóból, azon vesztek össze, ki üljön bele. Előbb utóbb beszerzünk egy háti hordozót.


Nekünk amúgy buggypodunk van, mert a nagyok között 20 hónap van. Nagyon szeretjük, mert kicsi babakocsivá is lehet alakítani.

2015. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát hordozni a nagyot biztos nem fogom mivel már most 15 kg. Testvérbabakocsit nem szeretnék, valahogy nem tetszik.
2015. febr. 19. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk van mindkettő, de a fellépőt egyszer használtuk. viszont a hordozó nekem nagyon bejött.egyik kezemmel tudom fogni a nagy kezét, ha csak rövid távra megyünk, kocsi nélkül és a másik szabad. illetve játszótéren így nekem könnyebb, mint babakocsival rohangálni egyik játéktól a másikig. aztán most akkora a kicsi, hogy néha őt rakom a kocsiba, a nagy pedig sétál
2015. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még pici lesz a sétához,meg a fellépőhőz. csatosak 20kg-ig vannak,vagy tényleg a testvérkocsi kell.
2015. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

nálunk 17 hónap van a gyerekek között. A "nagylányom" korababa volt, gyengécske fizikummal. Én szerettem volna testvérkocsit, de nem fért be a liftbe, így másképp oldottam meg:

tesófellépő (vagy volt kölcsönben nálunk olyan kocsi aminek a kosármerevítőjére hátul fel tudott állni, még jobb is volt mint a fellépő) és eleinte vittem magammal a hordozót is, amibe a kicsit be tudtam tenni, olyankor a nagy ült a kocsiban. Amikor meg a kicsi volt a kocsiban a nagy eldönthette hogy lazsál-e a fellépőn vagy sem.

nekünk bevált így ez a kombináció

az meg hogy "megértené-e hogy a fellépőn kell maradnia": ha nem akar a lábán jönni, akkor fel fog rá állni, hidd el. a hordozó meg nem választható a nagynak, mert le fog szakadni a hátad...

2015. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as válaszából eszembe jutott,tényleg a picit is hordozhatod kendőben (később válthatsz az elején kell abban) és a nagy tud babakocsizni.

7-es

2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!