Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foga volt a babátoknak,...

Hány foga volt a babátoknak, amikor kezdtetek darabosat adni neki? És mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
5, kenyér, zsemle.
2015. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

0.

krumpli

2015. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2, kefírbe kevert kifli darabok, karikázott durum penne tészta sajtos brokkoliszósszal
2015. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel vegyesen adtam neki a főztömet és az üveges bébiételt, ezért azon láttam, mikor "kell" kezdeni a darabosat.

Azt hiszem 7 vagy 8 hónapos bébiételek már darabosak. Ekkor azt hiszem 4-6 foga volt a fiamnak.

Akkor kezdtem neki én is csak összetörni az ételt, nem pürésíteni.

Szóval bébiétellel kezdtük, és utána minden mást úgy csináltam.


Kiflit/kenyeret sokáig nem adtam a keztébe, mert 1x kapott, és fuldoklott tőle. Én adagoltam falatokban, úgy szépen ette.

2015. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is pont úg ymint utsó


a bébiételek szerint 8 hósan már evett olyat, amiben puhadarabos főzik vannak, plusz amúgy én aprítóval csinálom, pöré szintre soha nem tudom kihozni a húsosakat, de pont tökéletes.


viszont én babám már rágcsál 9 hótól kenyérhéjat és puffasztott rizst(vagy kukorica)nem fuldoklik


8 hósan már 6 foga volt

2015. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám 10 hónapos és még csak 1 foga van...Azt hiszem még várok vele
2015. febr. 19. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg azt, hogy a zöldségeket villával töröd össze. Így darabos lesz, viszont azt az ínyével össze tudja nyomni.


Amúgy a kenyeret meg szétáztatják a szájukban, úgyhogy azt is kipróbálhatod.

2015. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos volt, nem volt foga. Amit én főztem neki főzeléket, abba a krumplit nem pürésítettem, csak villával összetörtem darabosra. A többi összetevőt pürésítettem / husi, sárgarépa, brokkoli, kelbimbó, borsó, stb/ Ügyesen elmajszolgatta, nem nyelt félre.
2015. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!