Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fárasztóbb számodra:...

Melyik fárasztóbb számodra: otthon lenni a kisbabáddal vagy dolgozni járni?

Figyelt kérdés
Hat hónapos babámmal itthon vagyok, de igazából sokkal jobban kifáradok estére, mint mikor dolgozni jártam. De úgy érzem, ezt mások nem értik meg, mert hiszen csak egy kisbabára kell vigyáznom, nem dolgozni kell járnom. Más is érzi ezt néha?
2015. febr. 19. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Otthon lenni a babával fárasztóbb.

De a munkahely nem is okoz akkora örömöt...

(2 éves fiú anyukája)

2015. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

nehezebb a babával. "régen" 7-kor keltem és 17.00-kor lejárt a munkaidőm. utána max házimunka.

most 5-6-kor kelek, a munkaidőm 22.00-ig tart, éjjel is persze, ha kelek, a hazimunkat pedig munkaidon belul kell elvegeznem ami a legfarasztobb, két munkakort egyszerre betolteni :) anyat es hazvezeto not.

2015. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
A babázás százszor nehezebb, mint dolgozni. A felelősség is hatalmas, a munkaidő soha nem jár le, és még pisilni sem mehetsz ki akármikor, akármeddig, sőt, néha jön veled (na, nem a hat hónapos, de várd ki a végét! :)
2015. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Otthon lenni sokkal fárasztóbb
2015. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Babával sokkal fárasztóbb! Az első 3 hónapban visszasírtam a munkahelyem (persze imádom a fiam, de borzalmas, hogy mit vált ki az emberből a nem alvás). A kolléganők meg azt hajtogatják, hogy "de jó neked, otthon vagy és babázol"! Persze jó nekem...de nem túl pihentető. :) Sokat gondolok vissza a dolgozós hétköznapokra, és nem értem mit csináltam abban a rengeteg szabadidőmben! :)
2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én sem tudom, miben fáradtam el a fiam előtt. Most meg sem állok egész nap, és meg sem látszik, mert széthord mindent. Mire a végére érek, kezdhetem elölről. Nem alszom rendesen, alig tudok kikapcsolódni, és sorolhatnám. Persze, nincs segítségem sem, ha lenne, talán másképp látnám a világot. Egyelőre úgy gondolom, gyerekkel otthon nehezebb, mint dolgozni (pedig én 12-esben dolgoztam előtte).
2015. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
A babázás sokkal fárasztóbb, de mégis jobb, szebb!
2015. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
A babázós évek voltak életem legszebb évei. Gyerekek közt dolgozom, akik nagyon le tudnak fárasztani...
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Én egy 2 évessel és egy 5 hónapossal vagyok itthon.

Amikor dolgoztam, a munkaidőm 8-15-ig volt.

Háááát őszintén inkább járnék dolgozni. :D

Este 8-kor már legszívesebben aludnék. A nagyobbik gyerekem elalszik 9 körül és reggel 8-9-ig alszik, de a picihez még kelni kell éjszaka, és nehezen is alszik el.

2015. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itthon lenni nekem az éjszakák miatt fárasztóbb. Már 11 hónapos a fiam és születése óta kétszer kel. Én meg egy mormota vagyok / voltam 😊. Amúgy nehezebb volt amikor dolgoztam. Egy szakiskolában tanítottam, nagyon stresszes volt. Minden reggel görcsben volt a gyomrom, h mi vár rám aznap. Úgyhogy összességében jobb itthon.
2015. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!