Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom múlt éjjel óránként...

Kislányom múlt éjjel óránként ébredt. Hogyan tudnék rásegíteni, hogy ne legyen rendszeres? 4,5 hós

Figyelt kérdés
Eddig jól teltek az éjszakák, 2x kelt cicizni, de félek ez átvált.
2015. febr. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
az a tapasztalatom hogy az ember mindig megijed, de egy hét múlva a baba már új szokást vesz fel. Ne stresszelj ezen, valószínűleg csak növekedési ugrás, vagy az időjárás viseli meg, vagy épp szelesebb napja volt, nem jelenti azt hogy innentől 2 óránként fog ébredni. Ne ciciztesd óránként és akkor nem fog rászokni.
2015. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Citromfű teát tudom neked javasolni. Nyugtató hatása van,jól fog aludni tőle. Hallottam olyat,hogy a védőnő azt javasolta,hogy 2 hétig minden este adjanak a babának,aztán egy hétig ne. Utána újra így,de nem tudom,hogy most ez jó vagy nem. A saját védőnődet kérdezd meg,hogy hogy adagold, vagy a gyógyszertárban az eladót. Nincs káros hatása a picire. Nekem a tesóim is itták,neten pedig ezt találtam róla neked:


Nyugtató, altató hatású tea, segít a csecsemőnek az elalvásban. Sok esetben kombinációban szerepel köménnyel és édesköménnyel, – ekkor a hasi görcsök oldása utáni megnyugváshoz járul hozzá a citromfű.

2015. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért felesleges még teáztatni...főleg ha szopizik, egyik éjjel 2 óránként kelt. na bumm...növekedési ugrás vagy csak szárazabb volt a levegő vagy pocak vagy akármi lehet. majd ha hetek óta így alszik, raersz megoldast keresni..de ne adj neki teat, mert szaritja a beleket. viszont te ihatod, a citromfu amugy is tejserkento.
2015. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ha szomjas mivel itassa sima vízzel? Nem szárítja a beleket a tea...
2015. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!