Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert maszkal egész éjjel...

Miert maszkal egész éjjel álmában a kis ágyban?

Figyelt kérdés
9 hos kisfiam születése óta nagyon jó alvó. Maximum egyszer szokott enni éjszaka. De az elmúlt kb 4 hónapban általában már ataludta az éjszakát. De mindig keresztben ébredt. Meg nem áll... Múlt héten beteg volt. És azóta akár 4-5x is ébred. 2x szopizik is keveset. Este fél 8kor már alszik. De mostanában már fel kilenkor sikit, mert elakadt, keresztben fekszik és nem tud tovább menni. Már egészséges, én meg szedem az antibiotikumot. Cumi nincs és üvegből nem tud inni... Teljesen el vagyok keseredve... Az én jó alvó babám éjjeli bagoly lett... Volt valaki így? Le lehet szoktatni erről az éjjeli ágy körbe mászkálasrol??? Köszönöm a valaszokat
2015. febr. 27. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a mozgásfejlődéssel hoznám összefüggésbe. Vannak babák akik éjjel is "gyakorolnak". El fog múlni, leszoktatni nem lehet!
2015. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom lassan majd 2,5 éves már. Én nem hoznám összefüggésbe feltétlen a mozgásfejlődéssel.Enyém már 3 hetesen másik irányban,ágy másik felében volt.Most is van hogy meg se mozdul éjjel,max forog egyet jobbra,egyet balra,van hogy összevissza zörög,keresztbe van és felteszi a rácson át a falra a lábát,kilógatja a másik irányba,kidugja a rács és a föld között (lenn a matrac a földön és úgy van rátéve az ágy rácsrésze,de nincs összeszerelve).

Megtaníthatod üvegből inni egyébként,és akkor az is segíthet.De jöhet a foga,fájhatnak a csontjai a növéstől,simán félhet is,vagy változik a természete(alvási szokásai). Sajnos sokat nem tudsz tenni.Le nem kötheted,hogy ne vándoroljon:D

2015. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most az utóbbi napokban valahogy nagyon eleven lett. Mindenhova felmaszna... Egyre bátrabb. Foga meg nincs. Nem vettem észre, hogy kinozna. Púpos az inye... 9 hónap alatt nem sikerült raszoktatni az üvegre... Pedig nagyon örülnék ha inna. Főleg majd nyáron. Remélem tényleg változni fog a helyzet! Egyébként ő is pár hetesen már úgy aludt, hogy kimaszott közben a polyabol. Vagy a másik irányban ébredt :) köszönöm a válaszokat
2015. febr. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!