Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos kórtól...

Hány hetes/hónapos kórtól vegyek játékot egy babának?

Figyelt kérdés
Lassan megszületik a babánk, egy körforgót vettünk az ágyára, ezenkivül még milyen játékot vegyünk ami ilyen pici korban lefoglalná majd vagy mikor kezdenek ilyenek iránt érdeklődni? Konkrét termékeket tudnátok ajánlani ami bevállt?
2015. febr. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Babakocsira játékot. Olyat, amit akár autóba is áttudtok tenni (tehát mobil legyen).


Több egyenlőre felesleges, elég majd 2-3 hónapos korában venned csörgő-zörgő játékokat. Előbb úgysem fog tudni velük játszani.

2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos kortól kezdik fogni a dolgokat. A szundikendőt javaslom, nekem szereti. 1x csak azt vettem észre a rácsvédőt,takarót,valamit fognia kellett alváskor,ezért kapott szundikendőt. Még a színes,csörgő zörgő játékokat is szeretik.Ezt a tescoba vettem neki,és ez a kedvence:

[link]

a füle zörög,az egyik karja csörög,sok kapaszkodó karikája van,lehet rögzíteni bárhová.

a játszószőnyeget is nagyon szereti még,meg a bébihintát.

csörgőből vettem neki azt a vérdrága nici csörgőt hát nincs oda érte,alig játszik vele, ezzel szemben a pár száz forintos kis napraforgós csörgőt bezzeg,hogy szereti :-) na igen színesebb és jobban csörög :-)

2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Körfogó nálatok bevált amúgy?
2015. febr. 27. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
megnyugtatta sokszor, de nekünk felhúzható van, úgyhogy pár perc amíg megy. amíg pici volt nézegette, aztán inkább a kezét majd a játékait stb.
2015. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!